Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt az autót érdemes megnéznem?

Ezt az autót érdemes megnéznem?

Figyelt kérdés

[link]


Közel van, de nem sok infó van megadva. Amit tudok az az, hogy automata váltós és külföldi...


Ha ezt megvenném, miben fázhatook rá az automatára azon kívül, hogy nem tudom betolni?


Drága javítás és karbantartás, több fogyasztás a kevés fokozatok miatt?


Egy tanyára kell kocsi ahol létszükséglet az autó és mindennapi használatra is kell.



2015. szept. 6. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Eléggé pukkadt autó, lejárt műszakival, ráadásul írja is, hogy inkább hobbi autónak való.

Ezt is elviheted 230-ért, de legalább van 2016 végéig műszakija:

[link]

Vagy fontos az automata váltó?

2015. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az autómata lenne a gond, Ha minden a megszokott mederben folyt akkor ez a kocsi már szarrá van rohadva a lényegesebb helyeken.
2015. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.! Ez tetszik, lehet meg is nézem.


Nem fontos, csak nehezen találok a közelben ennyi pénzért jó autót. Véletlenül találtam ezt az automatásat, de szerintem maga a váltó miatt nem lenne jó, úgy halottam, ha elromlik akkor többe kerül a javítás mint amit ér a kocsi.

2015. szept. 6. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt is érdemes számításba venni, hogy az összes kintről behozott kereskedő által árult autónak vissza van tekerve az kilométerórája, mert akkor még megteheti, mivel csak a műszakinál regisztrálják az óraállást. 18 év alatt, csak 87 ezret tettek bele? Azért az elég hihetetlen.
2015. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet azért automata, mert amcsi kocsi. Nah ott aztán vannak távolságok.
2015. szept. 7. 13:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah végül megnéztem, szét van rohadva az alja, lyukas a kipufogó, ott is hagytam.
2015. szept. 7. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

"Lehet azért automata, mert amcsi kocsi."


Amerikában Geo Metro néven futottak, és ha másról nem az első lámpájáról felismered azokat:

[link]

2015. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!