Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyikre szavaznátok?...

Bighorgasz kérdése:

Ti melyikre szavaznátok? Simson Schwalbe eredeti vagy egyéni szín?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha ti Schwalbet vennétek melyik tetszene?

1: alap piros-sárga-kék egyszínű barna üléshuzatvédővel amelyen fekete fecskesiluett található (németül a SCHWALBE fecskét jelen)

2: Waffenssgrau (kékesszürke ami a 2. vhs német BMW motorokon volt) alap, hátsó elem két oldalán Birodalmi sas karmában simson logó és a térdvédő elemen mindkét oldalon vaskereszt? Német zászlóra hajazó ülésvédő huzattal?

mind a kettő teljesen fel van újítva pöcc-röff egy karc nélkül?



2015. szept. 7. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő giccses, sorry. Gyári, egyszínű ami ami tetszik. Semmi sas, vaskereszt, fecske, semmi. Kék vagy fehér színben, restaurálva, nekem így tetszik a schwalbe.
2015. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, várom a továbbiakat
2015. szept. 8. 08:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy mindkettő ülése sima fekete csak kapnának egy üléshuzat védőt (mint a pannóniánál pl)
2015. szept. 8. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:
a 2. kíváncsi lennék, de így nehéz dönteni, látni kéne előtte :/
2015. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még csak terv, de szerintem jól nézne ki. Az addig oké, hogy az 1. előbb elkelne viszont lehet hogy a 2. talán drágábbért is elkelne
2015. szept. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!