Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez milyen kocsi...

Szerintetek ez milyen kocsi ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

[link]


3 dolog ami első ránézésre gyanúra ad okot:


Vezető ülés ki van szakadva

Vezető ülésnél a kárpit is ki van szakadva

A Suzuki logo el van kopva


Azokat amit leírt bármelyik ronvshoz oda írhatja...


Ma 7 autót néztem meg, mindnek szét volt rohadva az alja, ezért kicsit szkeptikus vagyok...



2015. szept. 8. 22:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem sok érte
2015. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Én seat corodba 1.6 kc 1998 tető ablakos vettem hibátlan álapotban magán személytől 100ezerért
2015. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Ennyiért metálfényes, alufelnis 16 szelepes suzit kapsz 2002-2003 asat.
2015. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem az, hogy kombi és hátsó ablaktörlős az nagy előny, de ezt a kérdést úgy is az alváz dönti el holnap ha megnézem.
2015. szept. 8. 23:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is drága, se elektromos ablak, se klíma, ha ezek lennének, és nem lenne szakadt az ülése, talán érne ennyit. Így ebben a formában 300-at se adnék érte.
2015. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Crisopher ***** válasza:

Sok. Még a szakadt ülés hagyján, de ebből azért lehet sejteni, hogy vigyázhattak a kocsira. Én azért örültem volna a motorról is egy képnek, bár erős a gyanúm, hogy a motorháztető alatt sincs minden rendben. Fogadni mernék, ennek sem valami szép az alváza...

A másik, hogy ez ugye 1999-es autó. Ehhez képest csak 96 ezer kilométert írnak rá. Hát... Őszintén szólva, 16 év alatt ennél biztos, hogy többet kellett menjenek. Ha pedig csak ennyit mentek, miért látszik az autón, hogy lestrapált? Van egy ezresem, hogy manipulálták a kilométer órát. Összehasonlításképp: láttam 9-10 éves autókat, amiben 200 ezer - 350 ezer km volt benne. Innen is gondolom, hogy a 96 ezer nem valós szám egy 16 éves autónál.

Erősnek se túl erős, bár ezért nem akarom leszólni, mert nem tudom, ez a típus milyen lóerőben van...

Én soknak tartom ezt a pénzt érte, szerintem nem éri meg az autó, és erős gyanúm van, hogy az eladó megpróbál trükközni valamivel. Ezt a 96 ezret nekem nagyon nem akaródzik elhinni.

2015. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni azt az autót közelebbről. Az ülés akármitől is kiszakadhatott ezek apróságok. Egyébként szerintem is drága egy kicsit. Most csak így véletlenszerűen belepillantottam a Suzuki kínálatba és itt egy viszonylag jól felszerelt és állapotú. Bár ez 3 ajtós és 10 centivel rövidebb.


[link]


De ha már Suzuki akkor 16 szelepes, jobban megy és kevesebbet eszik mint az 1.3 és az 1.0.

2015. szept. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Az a baj, hogy èn szegedi vagyok ès ez a kocsi tőlem 200 km-re van. Most indulok nem sokára megnèzni, èpp ma pusztult le a kocsim, tehát èlmèny lesz biciklivel ès busszal járkálni kocsikat nèzni


Amúgy szerintem is sok ez a pènz, egy 50-et biztosan kell ahhoz engednie, hogy megvegyem. A km óra az meg tuti kamu, egyszer mindegyik átfordul. Ha átmegy a szűrőmön akkor is egy szerelővel meg fogom nèzetni

2015. szept. 9. 05:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen távolságra el se mennék megnézni egy olyan kocsit ennyi pénzért ami eleve gyanús.
2015. szept. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszoló által linkelt kocsira gondoltam, az messze van. A kèrdèsben szereplő kocsi tőlem 10 km-re van, fèl óra múlva kiderül, hogy milyen
2015. szept. 9. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!