Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 50 kobcentis ROBOGO-t...

Venom84 kérdése:

Melyik 50 kobcentis ROBOGO-t eri megvenni? Ugy ertem melyik eros nyomatekra, nem pedig porszivo, de megbizhato is legyen, hasznaltra gondolok nem ujra.

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Regi munkahelyemen volt egy Piaggio Liberty 4t, nem volt egy erogep, de a varosi forgalomban jol lehetett boldogulni vele. 75000 km volt benne, gyertya es olaj volt benne cserelve.
2015. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
es altalaban mi megy tonkre egy robogon? Mi az amit azonnal cserelni kell rajta ha hasznaltan vesz az ember? Es menyibe kerulnek hozzavetolegesen.?
2015. szept. 9. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
át kel nézni ha megveszed szíjat,görgőket,fékpofát,egy gyertya se árt bele,légszűrőt kitakarítani vagy esetleg új szivacs bele,hajtóműolajat kicserélni kitudja mikor cserélték.
2015. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én évekig használtam Honda SH-t

Néha ki lehet fogni reális áron.

Évente pucoltam a karbit, cseréltem a gyertyát, szükség szerint a szíjat, két évente fékfolyadékot és a hátsó hajtásban az olajat (nem szokás cserélni, amikor az elsőt lecseréltem, az olaj érdekes állagú volt)

Fékpofák évente fogytak

Amikor a szíj kopott az indulás nagyon nehézkessé vált (A szerelő is a karbihoz nyúlt elsőnek)

2015. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Yamaha Aerox az egyik legjobb. Nagyon sok van belőle, megbízható és olcsó az alkatrész.


Nekem mondjuk a Gilera Runner jobban bejön.

2015. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi a jo valaszokat, most vacilalok hogy milyen is lenne jo,de nem akarok vele lerobbanni valahol,foleg hogy este 10 ig melozok, nem szeretnem ejszaka 3 oran keresztul hazatolni a melobol.
2015. szept. 9. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
először tudni kéne mit akarsz... 2t vagy 4t?
2015. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Most ezek kozul lehet valasztanom, ezen az oldalon vennem meg, tevedes ne essek, angliaban elek nem veletlenul angol az oldal. De a motor az motor mindehol:) Tehat melyiket ajanljatok jobban? es miert!

2015. szept. 9. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:

ezek közül csak a piaggiot lehetne ajánlani, de inkább yamaha aerox vagy jog, honda dio, aprilia SR...


dragonfly f***om tudja milyen kínai szarokat messziről kerülni...

2015. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!