Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt kb városban...

Mennyit fogyaszt kb városban egy suzuki swift 1.2 GC vagy glx, vagy splash? Érdemes ilyen autót venni első autónak? Persze csak használtra gondolok.

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Város az Budapest, vagy vidéki város?

Budapesten szerintem 7-7.5 liter körül, ha bemész gyakran a belvárosba.

Vidéken a kisebb forgalom miatt szerintem -1 liter.

2013. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egy személlyel, pakolatlanul nyáron hangyányival 7 alatt, télen 7,5 literes a városi fogyasztásom a Swiftemmel. 1.2 GC-m van.


Ami vicces, az az, hogy a főnökömnek van egy 2008-as Corollája, 1.6-os vvti benzinmotorral, és néha kölcsönadja a kocsit, ha olyan munkánk van, hogy "Meg kell jelenni". Azt az autót télen!!! nem sikerült még 8.5 fölé vinni. Emiatt nem kicsit irigylem a főnököm :D

2013. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem: mikor megkapjuk, olyankor 3-an ülünk a Corollában, + egy ember tömegének megfelelő cucc.
2013. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2008-as Focus-om van, 1.6-os benzines, és én sem vittem még 8.5 felé télen, városban (BP-n). Sőt...8.3 főle sem, fedélzeti számítógép szerint.


Szóval egy 1.6-os motortól a 8.5-es városi fogyasztás szerintem tökre átlagosnak mondható.

2013. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
a suzukival az a baj, hogyha balesetet szenvedsz, kicsi az esély a túlélésre a papírt megszégyenítő gyenge kaszni miatt
2013. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Kedves utolsó? Nem tűnt fel, hogy 4 csillagos töréstesztű autókról beszélünk? Biztonságát tekintve annyit tud, mint egy 90-es évek végi bármelyik középkategóriás.
2013. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
az új suzukik kicsit sem törékenyebbek, mint bármely más, hasonló kategóriás kisautó.
2013. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
# 2 Jó neked akkor. Majdnem minden 1.6-os benzinessel járó ismerősöm kocsija elfogyasztja a 9 litert még nyáron is városban.
2013. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyáron 7.5 körül eszik városban. Ha napi szinten bemegyek az araszolós dugóba, akkor 8.
2013. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyedül mennék vele, cucc + plusz személyek nélkül, meg legalább egy hangyányit figyelnék a takarékos vezetésre -amit sose szoktam-, meglenne a 7 nyáron, 7,5 télen. Már utána olvastam, mások ennyit is kihoznak az ugyanilyen motoros Corollából/Avensisből. Lehet, veszek használtan egy ilyen verdát, de várok még vele egy évet legalább.
2013. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!