Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt izomautó olcsón?

Használt izomautó olcsón?

Figyelt kérdés

Tudtok Az Opel Calibra-hoz hasonló autókat, amik fiatalabbak 15 évnél? A lényeg a sportosságon van, 150 lóerő körülire gondoltam, felső árhatár 800 ezer forint körül, külföldi kocsi is lehet. Nekem a toyota corolla gt a86 körüli fajták tetszenek, csak azok túl öregek..

A kényelem nem elsődleges, kívülről szép legyen. Leegszerűsítve egy fapados, olcsó sportkocsi.


2015. szept. 9. 19:29
 1/8 szántóvető ***** válasza:

rengeteg érdekes autó van,a szokásos merci/audi/bmw-n kívül jaguar,mitsu,subaru stb.nézd át őket a használtautó.hu-n.

[link]

2015. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kösd meg ennyire a kezed, ezzel a 15 éves korhatárral, mert nem sok igazán jót fogsz akkor találni- nyugodtan menj le még pár évet, mondjuk 95 és 2001 között keresgélj. Meg nem vetném el a gyengébb autóket se, mit szólnál 125-130LE-hez egy aránylag könnyű kaszniban? A akkor lesz miből válogatni. PL:

-Mitsubishi Galant, Eclipse

-Honda Civic VTec/ VTi, Accord, Prelude

-Toyota Celica, MR-2

-Mazda Mx3, Mx6, Xedos


Mit szólsz hozzájuk?

2015. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Celica-t kivéve nem nagyn tetszenek
2015. szept. 10. 00:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Én az Astra G coupe-t javasolnám. Bár Az összeg eléggé határeset. A 2.2 szívó motor elég ritka, de külföldön beszerezhető, az 147 lóerő. De van belőle 125, és 192 lóerős is
2015. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ennyi pénzed van, vagy ez csak a vételárra menne? Mert ennyiért nem kapsz olyat, amire ne kéne költeni.
2015. szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Papírmunkával eggyütt 800k, de látom nem nagyon kapok ennyiért használható autót, jó lesz a 4-es golf :) nem kell száguldozni mindig
2015. szept. 13. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:

1.8 szívó Golf IV-t ki tudsz fogni ennyiért, az 125 lóerő.


De hiába, nem pénz nélküli embernek találták ki az élményautózást, ezt el kell fogadni;)

2015. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a szívó Golf IV-nek mi az igazi neve? :D
2015. szept. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!