Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlatok motoros ruhában...

Mit ajánlatok motoros ruhában az izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon izzadós típus vagyok, mot csinálom az a2 jogsit. Már ma az első rutin órámon (Most volt először rajtam a cucc dzseki gatya csizma kesztyű) úgy le izzadtam benne, pedig nem volt meleg, 16-19 fok volt, hogy amikor levettem olyan volt mintha mosva lett volna. És száradni is nagyon lassan szárad.

Valami tapasztalat, praktika az izzadás ellen? Mert ha jön a nyár, még rosszabb lesz :(



2015. szept. 11. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Aláöltözet,van sok jó nedvszívó. Ja és pesze amiből lehet Gora-tex-est végy!
2015. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Netről lehet rendelni? Vagy mindenképpen próbálni kell a méret miatt? És miben segít az alá öltözet melegben valamint hidegben?
2015. szept. 11. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha felpróbálod személyesen,télen melegít nyáron szívja a nedvességet.
2015. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Árban hogy mozognak? Mármint egy jobb minőségű mennyi amit érdemes rá szánni?
2015. szept. 11. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rutinórán leizzadsz persze, mert nincs sebesség, meg izgulsz is. Egyébként nem kötelező minden cuccot felvenned a rutinozáshoz. Mikor én csináltam a jogsit akkor csak a sisak meg a kesztyű volt rajtam ami motoros cucc, a többi mind utcai holmi volt, bakancs meg farmer azt' kész...
2015. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem izgulok, jól megy nagyon, azzal nincs gond. A sebesség hiánya miatt is igaz jobban izzadok de amikor a saját motorommal mentem rutinra azon is már megpusztultam olyan melegem volt.. Én tényleg nagyon izzadós vagyok sajnos.

Azt az alá öltözetet megnézem valami boltban a közelben ha találok, az talán segít

2015. szept. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!