Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek? 14/L

Milyen motort vegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Most egy simson-on van, de nekem az alacsony. Majdnem 170 cm vagyok, és hosszúak a lábaim, ezért a simson kényelmetlen volt a "magassága" miatt. Milyen motort ajánlotok? Nem akarok robogót, mindenképpen váltós motort szeretnék, 50 cm3-et. Lehetőleg földúton (kicsit mélyebb homokban, esetleg sárban) és betonúton egyaránt lehessen használni.

Előre is köszi a válaszokat. :)


2015. szept. 12. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb ár-érték arányú gép a derbi senda, van enduro és supermoto kivitel is, a supermoto a kisebb kerekek miatt picivel alacsonyabb, szerintem az pont jó méret lenne neked, nekem enduro van és 176 vagyok, így is teljesen letekert hátsó telóval járok, különben baromi magas a 21-es első és 18-as hátsó kerekekkel, a supermoto kerekek elöl-hátul 17 colosak, így kicsit alacsonyabb
2015. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Motoros cshájéé...képet... :D

Szerintem Yamaha Virago 150 legyen a cél :D

2015. szept. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. és nincs kép :D :P a derbi senda-t néztem már, esetleg tapasztalatokat tudsz mondati? :)
2015. szept. 13. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Yamaha DT, Derbi Senda, Rieju RR, Aprili RX.Ezek egytől egyig kiváló kis endurok. Arra figyelj, ha veszel, hogy teljesen tuning mentes legyen!
2015. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne csörögjön a blokk, és semmi gond... derbi blokkban kis fordulaton nincs erő,( de tényleg! semmi, döglött mint egy babetta...) viszont ha pörgeted megy mint a barom, nekem hosszú áttétellel 85-90 között van a vége, de én 85 kg vagyok, bár van rajta egy 19-es karbi, de azon kívül gyári, eredeti karbival is megfutja a 80-at

fogyasztása a pörgős kialakítás miatt nem szerény, nekem 4-5 liter, gyári kis karbival kb fél literrel kevesebb

2015. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!