Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 hét múlva lesz a forgalmi...

1 hét múlva lesz a forgalmi vizsgám. Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az oktatóm néha megdícsér, tegnap viszont annyit mondott, hogy majd kíváncsi lesz, mi lesz vizsgán, ezt elég lenézően. Parkolásokat 85%-ban hibátlanul megcsinálom, javítást érzem, hogy mikor kell, azok a tanulók, akik beülnek mögém mindig azt mondják, hogy jól vezetek. Nincs hirtelen fék, egyenletes lassítás, helyzetek felismerése is jól megy de már nem hiszek magamban. Látom magam előtt a helyzetet mikor kimondja, hogy megbuktam és borzalmas volt pedig átlag tanulóknál szerintem jobban megy, de nem akarok öntelt lenni.

2015. szept. 13. 09:55
1 2
 1/11 szántóvető ***** válasza:
kommunikálnod kéne vele,megkérdezni hogy mi az amit rosszul csinálsz.valami oka biztos van hogy ilyeneket mond.ezt a dicsérés dolgot sem értem,amennyire emlékszek engem sosem dicsérgettek,mondjuk nem is volt rá oka az oktatónak :)a vizsga mégis elég jól ment.
2015. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ha jó napja van elmondja, hogy mik azok, amik jól sikerültek, de 1-2 mondatával néha minden magamba vetett hitem lebombázza.
2015. szept. 13. 10:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom,ne parázz!)


Vagy átmész,vagy nem. De az biztos!

2015. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne is legyén öntelt, mert a vizsgabiztosnak biztosan nem fog tetszeni.

A 85%-ban jó parkolás szerintem kevés. Annak 100nak kell lennie.


Engem csak akkor vitt vizsgára, amikor már ő mondta, hogy meglepődik, ha nem fog sikerülni... ha rajtam múlik, még mindig a tanulókocsiban ülök :D

2015. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de az lenne önteltség, hogy azt mondom, hogy 100%-osan mennek a parkolások. Másokhoz képest jónak érzem, vannak órák, amikor elsőre mind sikerül, javítás sem kell, és nem centizek. De köszönöm a véleményed! :)
2015. szept. 13. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá a vizsgára, mert akkor ideges leszel, az fog a fejedben járni hogy mit fogsz elszúrni stb. Legyél nyugodt, csináld úgy ahogy jónak érzed, ameddig az oktatód nem avatkozik be addig nincs gáz, vagy ha nem szól a vizsgabiztos.

A parkolásokra hogyha egyszer ráérzel akkor utánna menni fog, tapasztald ki hogy ha beakarsz tolatni két autó közé szegélyhez, meddig engedd előre a kocsit, hátra tolatásnál hogy szintán meddig engedd és mikor kezd alá tekerni a kormányt, szemmel előre szintén, ez ha egyszer berögzül, utánna nincs gond.

Én ezt úgy csináltam hogy az oktatómmal beszétem hogy egy szombati napot szánjunk rá, mennyünk ki a rutinpályára és a bólyák közé had parkolgassak. Kb. vagy 4-5 órát gyakoroltam és totál berögzült, utánna szinte mindenhova betudtam parkolni elsőre, nem kellet korrigálni. Persze ez ilyen különdíjazásu dolog volt, nem a 30 órából csináltuk, de megérte azt a 10 000 ft-ot.

2015. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az oktatóm mondta, hogy vegyek még 5 órát, ne fizessek feleslegesen vizsgadíjat, mert annak nincs haszna, a plusz órákkal ellentétben.

És át is mentem elsőre.

Ezt a plusz órát javaslom neked is, ha nem vagy biztos magadban.

2015. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én jónak érzem a helyzetet, úgy érzem, hogy sikerül, ha a jobbik lábammal kelek fel, remélem az oktatóm is így látja és nem volt alapja a beszólásnak... Szurkoljatok! :)
2015. szept. 13. 20:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, sikerült?
2015. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sikerült?
2015. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!