Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás forgalmi vizsgán...

B kategóriás forgalmi vizsgán hány hibavonal jelent bukást?

Figyelt kérdés

A minősítőlapot már megtaláltam a neten, de az oktatóm semmit sem mondott, azt is ma nyögte ki, hogy a vizsgaútvonal közben kell parkolgatni és fordulgatni, nem utána, meg hogy én választom ki, hogy hova...


Köszönöm!


2015. szept. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hibavonal lehet.
2015. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen hiba is elég a bukáshoz, ha azt a vizsgabiztos úgy ítéli meg.

Ritka, hogy valaki azért bukjon, mert 10 apró hibát húz be a vizsgabiztos, aki megbukik általában egy bizonyos esetnél sokall be a vizsgabiztos.

Az mondjuk gáz ha az oktatód nem beszél a vizsgáról.

Forgalomban kell végrehajtani különböző feladatokat, a parkolásnál sem ők mondják meg, hova állj be. Közlik milyen módon parkolj, neked kell keresni arra alkalmas helyet, s végrehajtani a feladatot.

Meg lehet bukni a parkolás, megfordulás rossz végrehajtásával, alapvető a megfelelő hely kiválasztása.

A vizsgalapot tanulmányozd nyugodtan, de abból sokat nem olvasol ki, a vizsgán a vizsgabiztosnak pallosjoga van.

2015. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hát, az is valami, ha legalább tudom, mire húzhat vonalat/mire buktathat azonnal...

2015. szept. 2. 20:47
 4/4 anonim válasza:
Tegnap vizsgáztam itt a papir a kezembe...külön van kategorizálva az ami bukfenc abból 1 is elég kissebb nekem 6 vonal volt, ebbe volt olyan ami nem volt igaz, de a varázspálca valóban nála van
2019. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!