Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Az eredetiség vizsgálatot...

Az eredetiség vizsgálatot megcsináltattam, de akadt egy kis probléma. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az autó adásvételi szerződésében én vagyok a vevő, de közben a kötelező biztosítás magas költségei miatt mégsem az én nevemre szeretném iratni az autót. Az eredetiségvizsgálatot megcsináltattam, ahol kérték az adásvételit, amin az én nevem szerepelt. Kell e új eredetiség vizsgálatot fizetnem, ha új adásvételit írunk az eladóval, csak más nevére. Vagy az nem számít, hogy ki kérelmezte az eredetiség vizsgálatot? Vagy ha valami ötlet van ezzel kapcsolatban azt örömmel fogadnám.
2009. jún. 5. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy az eredetiségvizsgálat kinek a neve alatt fut. Semmi köze a kötelezőhöz.

Az eladó és a vevő nevén is futhat, sőt még egy harmadik meghatalmazott személy nevén is.

2009. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne csináljatok új adásvételit,nyugodtan mehet más nevén a kötelezö biztositás,nálunk is az élettársam nevén van az auto az én nevemen a biztositás mert igy olcsobb.
2009. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2009. jún. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!