Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Príma állapotban lévő 1000-es...

Príma állapotban lévő 1000-es álló suzuki swift alapjáraton mennyit szív be óránként?

Figyelt kérdés
(... ha csak aksitöltés céljából jár a motor)

2015. szept. 16. 05:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

akkutöltés céljából tedd fel töltőre vagy ülj be a kocsiba és menj vele 50km-t.

Mennyit szív be óránként?Mit??Levegőt?Jointot?

2015. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sose modelleztem le,de fél lityó körül biztos
2015. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amúgy inkább 1 liter/óra vagy akár kicsit több is
2015. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Egyezik a véleményem az első válaszadóval.

Mert ugye meg sem fordult a fejedben, hogy te tettél föl egy kérdést érthetetlen módon?

Szerinted természetes, hogy az átlag ember stabilmotorként használ egy utcai autót akkutöltésre?

Nem tudom, mióta mérik az ezres suzuki fogyasztását üzemórában?

Nem biztos, hogy mindenkinek ismerni kell az általad használt külvárosi kocsma-szlenget.

2015. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 és #4 !



a többiek értették, csak ti nem?

ritkán hordok magamnál 22 kilométeres hosszabbítót, kb olyan távolságra feltételeztem a legközelebbi konnektort.

egy felújításra váró erdei házikó ideiglenes világításához használt aksiról volt szó, a kunyhót meg nem hagyhattam ott.


és nem tanácsot, oliskidást kértem, hanem egy megközelítőleges számot. ennyi! le vagytok pontozvameg ßarva is!


a többieknek meg köszöm!

2015. szept. 16. 19:52
 6/11 A kérdező kommentje:
kiegészítés a 2 tökfejnek: szerintetek mi a dolga a benzinSZIVttyúnak?
2015. szept. 16. 19:57
 7/11 A kérdező kommentje:
ja, egyeske, elég, ha csak EGYSZER válasuolsz. kicsit átlátszó vagy
2015. szept. 16. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:

a benzin szivattyú amiz szív(vagy nyom) mert 2féle szivattyú vanebből a szempontból( és a belső felépítés szerint még több féle) az az üzemanyagot nem a motorba nyomja,van egy visszafolyó ág vagy nyomáskapcsoló, nyomás határoló szelep, stb.(kocsik kialakításától függ)


A motor LEVEGŐT SZÍVbe(bár a szív itt se helyes, mert a nyomáskülönbség miatt beÁRAMLIK) és a levegő tömegének függvényében(amit lemérnek) vezérli az elektronika mennyi üzemanyag kerül mellé befecskendezve.


Azért javaslom minimum ketten legyetek, ha lemerül legyen aki megtolja a kocsit.

bár ha hozzád hasonló eszű akkor minimum négyen vagy öten, úgy lesz valakinek annyi esze, hogy a kéziféket is kiengedi meg tolás közben berakjátok sebességbe.

2015. szept. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
idióta barom!!! te nem tudsz olvasni??? nem a kocsi saját aksiját töltöttem, mint ahogy megírtam. amúgy meg te 1000 másikkal is kevés lennél, hogy betold mondjuk ezt a kocsit, ha lemerülne a saját aksija. ugyanis automata!!!
2015. szept. 17. 00:17
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi.

Két liter per óra.nekem is ezres automatám van, csak bikázni lehet....

2015. szept. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!