Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Problémám, hogy alapjáraton...

Rizsa85 kérdése:

Problémám, hogy alapjáraton rángat a motor. (Honda Cr-V benzines) Olyan, mintha valami fogná a motort. A fogyasztás is nőtt. Lehet a probléma oka egy görgő? Vagy esetleg az üzemanyagszűrő? Netán falsot szív a motor? Köszönöm válaszotokat!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt vaktában nem lehet megmondani. El kell vinni szervizbe, megnézetni, megjavíttatni.
2014. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó kérdés. rengeteg minden lehet a hibája
2014. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam már pár szerelőnél.

Hibakódot sehol nem találtak

Az egyik szerelő talált egy hibás motortartó bakot, melyet kicseréltek, de a probléma változatlanul megmaradt.

Egyik gyanúsítottam a klímakompresszor görgője volt, de elképzelni is nehéz, hogy visszafogjon egy 110kW-os motort.

Én valami dugulásra gondolok, bár lehet, hogy hülyeség.

2014. ápr. 8. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
mindegy hány LE-s motor mindegyiken fogni fog a kompresszor. De nem hiszem h ilyen baja lenne. Valami más lesz ott a gond. Vidd rendes szerelyőhöz
2014. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!