Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Madárürülék nyomát hogyan...

Madárürülék nyomát hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Nem kicsit esz az ideg.


Az alig kétéves, nem túl olcsó autóm motorháztetőjét tegnap menet közben lefosta egy madár.

Menet közben hiába álltam volna meg, víz nem volt nálam, így lemosni nem tudtam, esete későn értem haza.

Ma reggel kézimosóban lemostam az egész autót.


A madársz.r ugyan lejött, de nyomot hagyott, megmattult a helyén a fényezés egy kb 3 cm sugarú területen.

Olyan, mintha a lakkréteget egy az egyben leszedte volna.


Járt már más is így? Mit lehet vele csinálni??

Amúgy fekete az autó, ha ez számít.



2015. szept. 17. 11:33
 1/6 TheCruve ***** válasza:

Létezik olyan hogy WS PLATINUM lakkprotector csomag.

Nem olcsó de sokáig kitart.

Felújítja a lakkréteget , nem ragadnak rá makacsul a madaraktól fáktól lehullott " ajándékok" a kisebb karcolásokat eltünteti ! És van belső kárpittisztító folyadék is valamint az ablakok belső külső védelmére használható szer is a csomagban .Természetesen használati utasítással mellékelve . A lakkvédő felvitele után a fényezett felületen nem folyik szét a víz hanem cseppekben maradva legurul így foltok sem képződnek . 10-15 gépi mosás sem közömbösíti a felvitt lakkprotector hatását ! A műszerfal ápoló után mintha új belsőt kapott volna a kocsi !

2015. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez az, amit a Tv shopban reklámoztak régebben?

De nekem már itt nem megelőzni kell (nyilván a későbbiek megelőzésére jó), hanem a végeredményt eltüntetni. Arra is jó ez a termék?


A belterem bőr, arra vettem gyári bőrápolót.

2015. szept. 17. 11:58
 3/6 TheCruve ***** válasza:

Vízzel és szivaccsal, hogy ne karcoljon fel lehet lazítani és eltünteti :)

Igen, az amit a TeleShop-ban is reklámoztak. :)

2015. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mint említettem, már túl van az autó egy alapos, nagynyomású kézmosáson.

A madársz.r lejött, azzal nincs gond, csak belemart a lakkrétegbe és megmaradt a nyoma.

2015. szept. 17. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lemarta a lakkréteget,újra kell fújni,majd szépen összepolírozni.

Szerintem elég kézenfekvő.

Az ilyen platinum hókuszpókuszok pedig semmit sem érnek.

2015. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: Hogyan oldódott meg ez a probléma?

Szerelőnél hagytam a kocsit, ma hoztam haza, 2 helyen le volt fosva a kocsi. Ugyan így jártam, a szar lejött, a nyom ott maradt. Egy éve lett az egész autó fényezve. Az ideg b*sz szét... :))

2019. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!