Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért változik az autó fordula...

Miért változik az autó fordulata ha nem is nyomok gázt és s km óra is? Videó van a jelenségről,1.7 DTI Astra


2015. szept. 17. 19:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Hallásra növekszik a fordulat, de nem mutatja...
2015. szept. 17. 20:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi nem változik. Állandó alapjárati fordulat.

Gondolom a váletó egyesben volt, lépésben gurult, aztán amikor a sebességmérő jeladó adott egy impulzust, megmozdult a sebességmérő mutatója.

2015. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az autó üresben volt, én meg nem nyomtam se gázt se féket és nem is gurult. Ha úgy lett volna ahogy irtad nem irtam volna ide kérdést.
2015. szept. 18. 11:22
 4/8 A kérdező kommentje:
A fordulat mutató tényleg nem mutat változást de hallatszott, hogy nincs rendbe valami.
2015. szept. 18. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
A sebességmérő jeladójára gondolnék. A sebváltóból veszi a jelet. Bezavarhat a motor működésébe is. Le kell húzni a vezetéket s megnézni úgy. Én is kíváncsi lettem...
2015. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti nem dicsekedhetek 75 lóval, érezhetően gyengén 75-nél.
2015. szept. 19. 00:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ritkán csinálja ezt a jelenséget.
2015. szept. 19. 00:21
 8/8 anonim ***** válasza:
elektromos gáz jeladó esetleg?
2015. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!