Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hengerszettet vegyek...

Milyen hengerszettet vegyek és honnan?

Figyelt kérdés
Hengerszett vásárlásra szántam magam .Álló , vízhűtéses MINERALLI AM6 blokkos ,váltós , aprilia tuono-ra , min 70cc-is,jobb lenne 80cc-is szett .Alu legyen ,nicasilos ,min 15 le .Motoforce racing -et akartam ,de már nem kapni , mit ajánlotok ? Drága gyártók kizárva ,költséghatékonyan szeretném megvenni , akár külföldről is .Kérdés honnan , és mit ?

2015. szept. 18. 16:26
 1/5 anonim válasza:

Az EGÜMOTOR honlapján, webáruházában kapható AM6 os blokk hengerszett Motorforce 80as 45 rongyért [link]

ugy szól a tájékoztató írás hogy eéőrendelhető és a szállitás pár munkanap, ha ezt még nemnézted akkor lesd meg.

2015. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos tévesen maradt azon az oldalon, ugyanis már ott sem kapható
2015. szept. 19. 11:35
 3/5 anonim válasza:

és mia helyzet ezzel?


[link]

2015. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az pedig a Derbi motorokhoz jó csak , más neki a vízhűtés csatlakozása . Az enyém a gyári mineralli am6 . Már nézegetem az airsal szetteket , azokról valakinek tapasztalat ?
2015. szept. 20. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
attól hogy Derbi-re való, ugyan úgy rálehet tenni az Aprilia-ra, csak érteni kell hozzá.
2015. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!