Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol a legolcsóbb megszerezni...

Hol a legolcsóbb megszerezni az autó jogsit? / persze Magyarországon belül. / :-)

Figyelt kérdés
B1 , autó , jogsi , olcsó

2015. szept. 19. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen pesten, de ott sem szabad hinni mindennek. van pár iskola akik 95-100k környékén hirdetik, de azok plussz órákra mennek. Akik 115-120 körül hirdetnek, azok kb reálisak és korrektek.
2015. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem az összes ma már 200 körül van. Kiszámoltam, hogy az egyik autós iskolában, ha minden elsőre megvan, 205 ezer lesz. Aztán néztem egy másikat, oda 160 ezer volt kb írva, na mondom király. Igen, csak aztán mondták, hogy általában nincs meg 30 óra alatt az 580 km, ezért számoljak +10 pótórával. Hát nem 205 ezer lesz így is? :)


Mondjuk csak akkor lesz ennyi, ha elsőre mindenből átmegyek és nem kell lefizetnem senkit.

2017. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!