Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Milyen iratok kellenek Magyarországon, ha angol kocsival hazamegyek pár hétre nyaralni, hogy ne vegyék el az autót?

Keress kérdéseket hasonló témákban: irat, Magyarország, angol, kocsi, nyaralás, autó, büntetés, külföldi

2015. aug. 30. 20:24  Privát üzenet  

A válaszok
Ha a te tulajdonod, és van bejelentett lakhelyed ahol kint laksz. Vagy legalább kinti lakcímed akkor semmilyen.(Csak a szokásos forgalmi stb...)

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2015. aug. 30. 20:42 Privát üzenet
Szóval szerinted a jobbkormányos autókhoz engedély kell... aha

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2015. aug. 30. 21:09 Privát üzenet
Egy viaszpecsétes ajánlolevél a kiránynotol, 1M font kaució biztosítási fedezetként, egy nagy "gondvan baz+" felirat, ami rovidítve lehet GB, igazolás a nasatól, hogy nem vagy UFO.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2015. aug. 30. 23:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Engedély? Én csak iratokról kérdeztem. Amit le is írtak, és megerősítettek, mert én is így tudtam...

# 4/5Időpont 2015. aug. 31. 15:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ajánlólevél, 1Milla, GB felirat, igazolás... alap, ezeket tudtam...

# 5/5Időpont 2015. aug. 31. 15:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarországon ismer valaki olyan műhelyt ahol jobb kormányos kocsikat "balosítanak"?
Angol rendszammal magyarorszagon?
Miélrt olcsó az angol autó ami magyarországon van?
Hogyan lehet angol jobb kormanyos autot eladni magyarorszagon? Es mien dijakat kell fizetni.
Angol jogsira honosított igazolvánnyal tudok Magyarországon motor jogsit szerezni?
Eladnám Isuzu Trooper 3000 cm3 dízel autómat . Kiváló állapotban van, DE -jobb kormányos ( angol ) - nem tudtam kivinni levizsgáztatni, tehát Magyarországon maradt lejárt...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!