Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó első autónak az Opel Astra...

Jó első autónak az Opel Astra F cabrio?

Figyelt kérdés

Első autónak jó lenne egy 1.6 os cabrio astra f?

Én első sorban Dízeles autót kerestem ami kabrió de sajnos nem találtam olyat ami megofogott volna ezért megnéztem a benzineseket is.

És megláttam ezeket az autókat és nagyon megtetszett.

Akinek esetleg ilyen autója van elmondaná tapasztalatait pl. mennyit fogyaszt stb...

(nem tanuló autónak venném tudok vezetni)



2015. szept. 19. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
tökéletes
2015. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt még elfejtettem mondani, hogy 1997-est nézek olyan 400 000 ft ből
2015. szept. 19. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:
1.6-os benzines a legelterjedtebb az F Astrákban, viszonylag jól megy, és takarékos, ilyen 6-7 literrel elvannak a sima verziókban. A cabriók nehezebbek, lehet kicsit többet fog enni. De cabriót ne is akarj már dízellel venni. Szerintem jó kis autó lehet a cabrió is, most vagy fiatal, addig kell ilyen autót vegyél. Csak a rozsdára ügyelj, ami az F Astránál eléggé elterjedt, és egy cabriónak végzetes lehet a rozsda.
2015. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dízel cabriot leginkább B4-es Audit kapnál, de azt 4 kilóból esélytelen.


ha ennyi a pénz és cabriot akarsz akkor nem lesz túl sok választásod.

2015. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a vászon tetős típust kerüld el, mert sok vandál, barom van akik csak azért is kiszakítanák. :( Cabriót télen kell venni, mert olyankor nincs időszaka és jobban lehet alkudni (total carból van a tanács, nem én találtam ki) :D. Kemény tetőssel nincs bajom még jól is kinézhet. F astra meg jó választás. :D
2015. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 15 éve mondtam a szerelőmnek, hogy Fasztrát akarok venni, le akart beszélni róla, mondván, hogy halálra unom magam. Soha sincs semmi baja, nem kell vele szerelőhöz mászkálni, nem hagy ott az út szélén, csak beleülsz, és mész. Igaza lett. Rendkívül megbízható kocsi volt. 18 éves koráig hajtottam, és ha a feleségem nem rancog, hogy vegyünk már valami "normális" autót, ma is az lenne alattam.
2015. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vállaszokat esetlek aki ugyanígy f astrája van mondana fogyasztással tapasztalatokat, mert attol félek, hogy sokat fog enni, a bátyámnak 3as golfja van benzines és minden pénzét tankolja én nem szeretnék ilyen hibába esni.
2015. szept. 19. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
8 liternél nem fog többet enni ha átlagosan közlekedsz vele és nem minden előzésnél padlózod. 3-as golfba minden pénzt beletankolni? Nem lehetett túl pénzes a bátyád már bocs. Még egy 1.8 gti sem eszik 10 felett szerintem. :D
2015. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kabriot én nem vennék!

Bármikor késsel egy irigy kivágja a vászon tetőt.

Elektromos tetőablakos kocsi viszont nálam alap követelmény!

Oké nem kabrio, de közel olyan feeling és mégis rendes tetőd van.

Dízelt megint nem vennék,ne sajnáld! Nincs idegesítőbb, mikor piros lámpánál kolomp kolomp kolomp kolomp és rezeg alapjáraton az összes kárpit....

F asztra a világbol kimegy, sose romlik el rajta semmi, csak unalmas, fapados és amire vigyázni kell az a rohadás!

Találomra véletlen szerűen rohadnak, mikor és hol nem tudhatod!

Leghülyébb helyeken láttam rohadásokat rajtuk!

Jól nézd meg nem e eladás előtt volt foltban fényezve meg nincs e rozsdapötty valahol, de bárhol található mindenhol keresd, nincs jelegzetes pontja.

Van amelyik sose rohad van amelyik még a tetőlemeznél is..

2015. szept. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!