Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téli gumiabroncs vásárlást...

Téli gumiabroncs vásárlást tervezek a jövő hónapban újonnan az autómra amely egy 2003 as 101 lovas ferdehátú Skoda fabia 14-es kerékkel?

Figyelt kérdés
Napi használatra lenne és érdekelne hogy milyen márkájú gumit ajánlanátok. Contitental, Michelin, Hankook, Dunlop márkákat néztem?Continental ugyan a tavalyi teszt győztes a Hankook 2015 ös mintájú gumiabroncsa viszont csak 13000 darabja viszont a continental 18000 míg a Dunlop meg a Michelin is e körül mozog. Arra lennék kiváncsi hogy valóban érezhető e a különbség vagy erre az autóra tökéletesen megfelelő a Hankook gumi is?

2015. szept. 20. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

mmajdnem mindegy a márka...első szempont, hogy az új uniós címke tetszen..mint tudod három paraméternek tanácsos jól megfelelni..a vízenkúszás, vagy vízelvezetés, az üzemanyagfogyasztásra gyakorolt hatás, és a gumi által okozott hanghatás...

ez utóbbira nagyon ügyelj, mert 16 januártól csak a 68 dB alatt a nyerő..

aztán még van néhány szempont, de azt a gumin kellene megmutatni


javaslom gúglizd be, hogy gumiminták, vagy téligumitípusok, vagy hasonló...aztán válogathatsz..

2015. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsodat! Ezeket figyelembe véve arra jutottam hogy ez lesz szerintem a megfelelő választás.


[link]

2015. szept. 20. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Olyat vegyél aminek nagy a gördülési ellenállása (Ez télen, nedves úton kifejezetten fontos). Ezek a mostani matricák amik rajt vannak iszonyat néphülyítők. Nekem Viking Snowtech II gumim van, nem a divatmárkából és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, iszonyat jó vele hóban autózni. Nyugodtan nézz utána hogy nem szar kínai olcsó gumiról van szó. Ezzel csak azt akartam preferálni, hogy nem biztos hogy csak slágergyártók közül néznék.

2015. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!