Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B 1999es, ferdehat...

Fcbarca kérdése:

Opel Vectra B 1999es, ferdehatu, rossz uton dobalja a hatuljat, miért van ez?

Figyelt kérdés
es nagyon raz az auto, tul kemenynek tunik.. gazos lengescsillapitok vannak benne

2015. szept. 9. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Gázos lengéscsillapítók, amikben már nincs gáz
2015. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Vectráról köztudott, hogy hátul alulcsillapított, azaz függőlegesen sokat mozog a hátsója. Azért nézesd meg a lengéscsillapítókat.
2015. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia. nincsenek egy kicsit bedőlve a hátsó kerekei? Húztál vele nehéz dolgot (Ha van vonóhorog)? Kopik a gumi belső fele? ha igen, akkor megrogyott egy kicsit a hátsó tengely. Dettó ugyan ez a baja az én Vectrámnak is. már 2 garnitúra gumi teljesen kiszálasodott rajta mert az előző tulaj valami nehezet húzhatott vele. Ha csak egy csatornafedélre megyek rá akkor nagyon kidobja a hátulját és kopog. én is a lengéscsillapítókra gyanakodtam eddig,hogy azok rosszak és azért kemény a hátulja. Pont tegnap vittem el szerelőhöz mert azt mondta nekem egy csávó,hogy a hátsó tengelynek semmi baja,csak a kerekeknél állított be valamit. Tény azóta jobban fekszik az autó az úton és jól fogja a kanyarokat, nem dobja ki azóta a hátulját de akkor is ki kell cseréltetnem a hátsó tengelyt. Hiába magyaráztam az osztráknak,hogy ez meg ez a baja és nem kéne szét kalapálnia a lengő karokat. Erre elkezd nekem magyarázni valami tök lényegtelen dolgot. 25 eurómba került ez a 3 kalapálás meg,hogy feleslegesen téptem a számat. Azt tanácsolom,hogy nézesd meg futóművet mert ez is lehet a gond.


22/L

2015. nov. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!