Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7000Euroig milyen autót...

7000Euroig milyen autót ajánlanátok, mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

Fentartása, javitása ha lehet ne súrolja a csillagos eget, mindennapi használatra kellene.

Külföldön dolgozom, igy néha 1-2 hónapot garázsban kellene töltenie, max a szüleim vezetnék.

Volkswagen Passátban gondolkodtam, megéri azt venni? Ennyi pénzért lehet jó darabokat találni? Nem nagyon értek hozzá, bármilyen segitség jól jön.

19f


2015. szept. 12. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is dolgoztam 10évet Németországban, ismerem a lerobbanás érzését.(Alfa) A legfőbb szempont, hogy német, vagy japán autó legyen. Fontos követelmény még, hogy viszonylag kevés km legyen benne, (a 7000.-Eurós Passatban kb 250 ezer km van). Magánembertől vásárolj,majdnem minden kereskedő szélhámos és átver. A török különösen! Én ennyi tapasztalattal Ausztriában vásárolnék, és vidéken, egy eldugott kis faluban vagy városkában. És ugye ebben az országban 130-as az autópálya, vagyis nincsenek úgy széthajtva az autók, és jobban odafigyelnek a szervizelésre is. (Itt is voltam két évet) Ha nincs meg a szervizkönyv, az azért veszett el, hogy ne láthasd az autó történetét. A túl olcsó autókat kerüld el, és vigyél Magaddal valakit, aki megbízható ismeretekkel rendelkezik ezen a téren.

Természetesen a további válaszadóknak is lesz egy-egy saját álláspontjuk erről a kérdésről, használd fel azt, amelyiket jónak látod!

2015. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!