Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen simson mennyibe kerül?

Egy ilyen simson mennyibe kerül?


2015. szept. 20. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Haha először találni kéne egy ilyet aztán kb 150 ezertől kezdődne, de annyiból modernebbet is vehetsz. :D
2015. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen még 200 ezer is van :D
2015. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

óóó az a tipikus simson csörgő blokk hang.... :D


emlékszem az enyémre is, vadi új koyo csapágyak mindenhol, vadi új erősített főtengely, vadi új dugattyú, gyűrűk, felső tűgörgő, csapszeg... MINDEN kicserélve, beindítom, és ugyanígy csörög az első perctől kezdve... xDD főleg motorféken hallani, miután felpörgeti, a simson az simson, akármit csinálsz vele, csörög... :D

2015. szept. 21. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
csak a tied csörög az enyém tökéletes :)
2015. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hehe :D
2015. szept. 28. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:

a tied is ugyanígy csörög, ha magas fordulatra felpörgeted és elengeded a gázt, minden simson csörög, haveri körökben legalább 10-15 simsont hallottam már, nem egy volt full felújítva, és kivétel nélkül mindegyiknek megvan ugyanez a ciripelő hangja, mint a videoban szereplő gépnek...

az enyém teljes felújítás után is ugyanígy csörgött, mint ez...


de tudod mit? ha mutatsz youtubeon egy olyan videot, ahol megpörgetik és nem jön ez a jellegzetes fémes "ciripelő" hang, akkor elhiszem, hogy létezhet olyan, ami nem csörög...


amúgy szerintem vagy a kuplungkosár, vagy valami hézagoló zöröghet, mert a sajátom is vadi újat kapott mindenből, összerakás után mégis pontosan ugyanígy csörgött, a sendával meg felújítás után az első próbakörökön, menet közben ha elengedtem a gázt, azt hittem gurulás közben sebességben leállt, mert a gumi meg a lánc zaja elnyomta a blokk hangját, simsonnál ilyen esélytelen... :)

2015. szept. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
5000 ft-ot adnék a két kerékért mert pont jó lenne kisszekérnek. Vannak olyan becsipődéses emberek akiknek ez a ritka szar keletnémet fostalicska megér 150 000 ft-ot, sokaknak meg ingyen se kellene, nekem se (csak a két kereke :D). Tehát akinek becsipődése az sokat ad érte, aki meg motort akar venni, az semmit nem ad érte.
2015. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!