Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van az autómmal?

TSkull kérdése:

Mi van az autómmal?

Figyelt kérdés
Van egy Opel Vectra B tipusú autóm, ’98-as, úgyhogy nem egy mai gyerek. Észre vettem, hogy amikor váltásnál elengedem a gázat, és kuplungot nyomok, még tartja a fordulatot kb. 1 másodpercig. Nagyon zavaró tud lenni, de utána olvastam, és elfogadtam, mint Opel-betegséget. Viszont, van hogy világítani kezd a motocheck lámpám, és olyankor figurázni kezd, hogy váltásnál elveszem a gáza, kuplungot nyomok, akkor a fordulat teljesen magától 500-al fennebb megy, és visszajön. Egy alkalommal pedig üresben a fordulatszám ingadozott 1500-3000 között. Csak akkor hagyta abba, amikor újraindítottam a motort. Diagnosztikára volt rakva, Lambda-szondát köpött ki, amelyet le is cseréltem egy jobb minőségű Bosch-ra, de utána is megvannak ezek a hibái, csak talán jobban megy egy kicsit. És ezek a bajok mellé, még mintha a fogyasztása sem lenne az igazi, mert közel 10 litert kajál be, pedig nagyrlszt városon kivül kocsikázok.

2015. szept. 21. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek ilyenek. Opel. Már akit ismerek megszabadult tőle. Egy kollégæm mikor mondta hogy levegőtorkot kellett cserėlni rajta 170000 ft-ért. Seggre ültem.
2015. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hat az opel luxusautó. Legalábbis az egyik kérdésnél itt azt olvastam, hogy sokkal jobbak mint a snassz BMW vagy Merci, mert azok népautók.
2015. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az opelemmel. Pedig '96os. 😊
2015. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!