Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bukósisakot ajánlotok?...

Milyen bukósisakot ajánlotok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most tettem le az A1-es jogsit, és eldöntöttem hogy veszek egy Yamaha dt 125-öst, a motort iskolába járásra használnám és néha terepre, milyen sisakot ajánlanátok? A cross sisakról azt hallottam hogy 80 km/h körül leszedi a fejet ,igez ez? szóval tudnátok segíteni?

2015. szept. 23. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem miért akar mindenki cross bukót utcai motorozáshoz. Azt a bukót terepre találták ki, ahol max kb 70-100 mennek, homokon/földön esnek vele stb. Teljesen más célra van. És amúgy igen, 100 fölötti tempónál igencsak be fog állni a nyakad tőle.

Vegyél egy normális utcai bukót, lehetőleg zártat. Esetleg vannak még supermotos bukók, amik mostanában nagyon divatba jöttek.

Még annyit, hogy ne spórolj a bukón. Ne akarj 20 ezerből kijönni, egy normálisabb lb 60-70-től kezdődik.

2015. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2015. szept. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!