Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda octavia 1.6 próbléma,...

Skoda octavia 1.6 próbléma, szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Már tettem fel ezzel kapcsolatba kérdést de kibővítem.De kezdem előről.Sikeresen megfőztem,és hengerfejet sikoltatni kellett-Közbe kilökte a termosztát hibát,és a hűtő is elvolt dugulva (cakk-pakk 105 ezer)Használom s elfolyt a víz megrepedt az egyik cső,levág vissza rögzítés,használom amig nem lesz cső. Kb 600 km alatt 1 liter víz tűnik el,s sziszegő hang,ja és forgyogás hang.A termosztát házon lévő csonk és az ház belső részénél valami eldeformálódás,a 2 cső mert együtt van 36 ezer,termosztát ház 25 ezer ja és csak termosztáttal lehetett kapni,az előző termosztát 26ezer most van egy alig használt termosztátam dísznek-Ma hoztam el az autót,mi előtt elhoztam akkor értek vissza próbaútról,nem csöpög nincs hang szuper.Legközelebb a váltó ledobás mert szinkrongyűrű hiba.De legalább jó.Haza érek ,S hallom a forgyogást.....Most mi a túrót csináljak holnap vissza de már nem bírom lassan az autó nem ér annyit mint amennyit elvisz
2015. szept. 23. 16:49
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és üzem meleg motornál,ügye hallgatolóztam honnan jön hang,letekertem volna a kiegyenlítő tartály kupakját,de elkezdett feljönni a víz a tartályba.Tudom nyomás alatt van de ez természetes ?
2015. szept. 23. 16:53
 2/4 kamikaze17 ***** válasza:
ez a jelenseg hengerfej pakolas rosszabb esetben elrepedt hengerfejnel jelentkezik
2015. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

motorcsere.

nekem is 1,6os octaviam van, elsö generacio.

kb 50-60e a motor bele.

2015. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,nem túl biztató.Remélem nem kell motort cserélni mert azért nem cseréltem még le,igaz 300 ezer van benne de 210-et én tettem bele nagy részt autópályán.2006-os évjárat.
2015. szept. 24. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!