Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autóbérlés kb. mennyibe...

Egy autóbérlés kb. mennyibe kerül? Mindenhol kérnek kauciót és az mennyibe kerül? Ilyen célokra használhatom e?

Figyelt kérdés

Felgyülemlett a ház körül nagy mennyiségű vas, 3 utánfutónyi van. Ez kb. 1 nap mire 3x megjárom a legközelebbi méh telep távolságot. A kocsimon nincsen vontatóhorog, nem is akarok.


Utánfutót még tudok szerezni, de kocsit már nem. Bérelhetek e futóztatáshoz kocsit?



2015. szept. 23. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ismerős vagy ismerősnek az ismerőse, akinek van vonóhorgos autója? Elég sokba kerül egy bérlés, nem igazán érné meg 3 futó vasért autót bérelni...
2015. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En mar nagyon sok helyen bereltem kocsit, de olyannal meg nem talalkoztam amin volt vonohorog. Szerintem te se fogsz. A kolcsonzok nem hulyek, direkt nem rakatnak a kolcsonzott kocsira vonohorgot. Igy is hullara hajtjak oket az emberek, hatha meg vontatni lehetne veluk.


Inkabb probalj meg kisteherautot berelni:


[link]

[link]

[link]

2015. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kisteherautó vezethető B jogsival?
2015. szept. 23. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Kisteherautó vezethető B-s jogsival, feltétel, hogy annak tömege 3500 kg-ot ne haladja meg.

Iskolások nem szoktak felétek hulladékgyűjtési akciókat rendezni?

Legjobban akkor járnál, ha ingyen odaadnád valakinek a vasat, csak vigye el, de az is lehet megoldás, hogy a fuvarozónak fizetsz, aki rendelkezik megfelelő járművel.

2015. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne baj tudni hogy az a"vas" mégis mit takar meg kb mennyi lehet a tömege...mert lehet többe kerülne elvitetned a méhbe(főleg igy hogy bérelt kocsi)mint amennyit egyáltalán adnak érte......akkor jobban jársz tenyleg odaadod guberalóknak......

A lemezert kb 40forintot adnak kilónként,az adagolható vasért meg 50 körül....szóval nem tudom milyen messza leksz a méhteleptől meg mennyiért tudsz autót szerezni,de ahhoz tényleg elég takaros mennyiségnek kell lenni othon hogy legalább nullszaldóra kijöjjön a buli

2015. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 km-re van a mèh telep, de valahogy èn is így számolom, hogy ebből már nyeresègesen nem jővök ki, viszont itt nem maradhat
2015. szept. 24. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Helyi lapokban vagy online adj fel ingyenes hirdetest, hogy ingyen vas elviheto.
2015. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"En mar nagyon sok helyen bereltem kocsit, de olyannal meg nem talalkoztam amin volt vonohorog. Szerintem te se fogsz. "


Egy csomo helyen kérhető ilyen auto, keress rá neten. Mondjuk tény, hogy pár kg vas miatt nem éri meg, ha csak arra kell.

2015. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Figyelem! Ha 9 személyes furgont vagy kisteherautót szeretnél bérelni akkor NE a teherautobérlés.net- et válaszd!

Saját tapasztalat alapján , az említett cég, NEM korrekt. Náluk az nem számít ha te vársz az autóra 1 órát,

az sem számít ha úgy kapod meg hogy nincs tele a tank, de Te vidd vissza az autót iroda zárásig, és tankold is csurig.

Mert ha nem pót díjat számolnak fel. Konkrétan 18:30-kor hoztam el az autót és másnap percre pontosan 18:30 ra vittem

vissza, aza 24 órán belül, mégis pótdíjaztak. 5000Ft-ot.

Az irodavezetőjük azt mondta "Elég nagy cég vagyunk hogy ezt megtehetjük!"

Megtehetik hogy ilyen INKORREKTEK! Az áraik sem túl jók, így ha nem akarjátok, hogy kihasználjanak akkor ne szerződjetek velül!

Ez csak egy tipp, nem muszály megfogadni.

2015. dec. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!