Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autómat szeretném megvenn...

Első autómat szeretném megvenni. Kb 100-150 ezer ft-om lenne rá. Két autó között gondolkodom. Fiat 125 vagy bogá? Ezek az autók amik számomra stílusosak. Más autó nem érdekel. Tanácsokat várok. Nem lebeszéléseket.

Figyelt kérdés
Bogár az örök kedvenc, de nem akarok rossz állapotút venni és utána rengeteget rá költeni. Vagy esetleg olcsón venni egy rosszat és 60-70et ráköltenék lehet jobban jönnék ki. fentartás sem utolsó szempont.
2010. márc. 14. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben én a bogárra szavaznék!

De mindenképpen próbálj meg egy jó állapotút nézni.Ha lehet,vigyél magaddal egy hozzáértőt is( ha megad nem vagy az) mert a szakavatott szem észreveszi az esetleges rejtett hibákat is.Bár nem biztos,hogy a későbbiekben semmi bajod nem lesz az autóval,de legalább nem vernek át.

Olaszokban otthonos vagyok,de a 125ös kivétel,azzal nem volt még dolgom.

De általánosságban: nagyon meg voltam elégedve az eddigi olasz autóimmal,nem rohad,megbízható,stabilan indul.Viszont az eredeti alkatrészek elég drágák hozzá.

Jelenleg Lancia Dedrám van,királyság!

2010. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok,csak azért szavaznék mégis a bogárra,mert ahogy írtad "örök kedvenc"

De lényegében mindegy mit veszel,szerintem rossz autó nincs,csak hozzá nem értő tulajdonos!

Üdv

2010. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bogár jobb, de 150-ér nem kapsz jót sajnos :(
2010. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hali én is a bogárra szavazok!!!

régen minden autószerelő azon tanult szerelni úgyhogy mndenki ért hozzá. az alvázat is csak 16 csavar tartja a kasztnival úgyhogy könyű szerelni és a legolcsóbb alkatrszészek a bogárhoz vannak :) Legfontosabb hogy nézd meg a szőnyeg alatt nem-e rohad, de ha kisebb felületi van rajta kkor még nincs baj. Végülis ha mégis utána veszel észre egy nagy lyukat akkor kivágod és beheggeszted egy darab vassal. xD hátha segítettem.

[link] ezt érdemes megnézni 200.000Ft de irányár.

2010. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még gyűjts hozzá 100-120 ezret és bogár.
2010. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem árt tudni, hogy a bogár nem keveset eszeget... Elég nehéz a kasztnija.
2010. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lodarazs ***** válasza:
Bogár, bár 300 ezer alatt nem kapsz jó állapotút.
2010. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bogár 8-10 között eszik
2010. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!