Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetne egy gyári...

Hogyan lehetne egy gyári autórádióhoz usb vagy aux-ot szereltetni?

Figyelt kérdés

Van egy 2004-es Volvo S40 em, gyári rádióval,

Lehet ehhez a tipushoz ilyet csináltatni?

Mennyibe kerülhet ha lehetséges?

Transmitteres megoldás sajnos nem ad szép hangzást :(



2015. szept. 25. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyjabol azt tudom erre mondani, hogy felejtsd el az egeszet. Az USB abszolut kivitelezhetetlen, mivel a radio hirbol sem ismeri ezt a technologiat, semmi modon ra nem tudnad beszelni hogy fajlrendszerbol olvasson fajlokat es dekodolja oket.


AUX: a gyari radiok a leggyakrabban sajat kommunikacios protokollt hasznalnak (ertsd: nincs analog kimenet, sem bemenet). A sajat CD-valtojat tudod rakotni (mar ha letezik hozza), igy ezen a bemeneten lehet nagyobb esellyel atverni, hogy o most epp egy CD-valtot kapcsolgat az AUX-on. Olcso nem lesz, de tessek: [link]

2015. szept. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Ha jól értem, valami ilyesmit keresel. Beépítőkereten és másik fejegységen nem gondolkodtál?

2015. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


De gondolkodtam, csak az a baj m, hogy ugye a volvo kicsit konzervativ kivitelü műszerfalához nem illene egy modern fejegység...

2015. szept. 25. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!