Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lemerült a motor akksim,...

Lemerült a motor akksim, hogyan indítsam be a motort?

Figyelt kérdés
Télire elraktam, de nem vettem észre, hogy már le volt merülve, mert ősszel is állt és leszívta a szivargyújtó, most meg meg se mukkan. Tölteni nem tudom...
2010. márc. 14. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég szemetek vagytok már ne haragudjatok meg.

Miért nem lehet egy normális kérdésre normális választ adni!?

Na akkor a válasz:

Mint írták kuplung be válts be 1-be és ne toljad mert akkor a büdös életbe nem fog beindulni hanem egy kicsit szaladj vele ráugrassz közbe kuplung ki és be is indul.

De egyszerűbb ha pár ezer forintért veszel egy akkumulátort és akkor nem kell tologatni.

2010. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. márc. 14. 20:13
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak nem Injektoros Aprilia SR?

Mert, azokon nincs berugó, tedd bele az új akksit és az majd beröffenti.

2010. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább bikázd be autóról.

És vegyél egy csepptöltőt. 2-3000 forint, és szezon végén vedd ki az akksit, tedd töltőre, és hagyd rajta egész télen. Ez olyan kevés (kevesebb, mint 1) amperrel tölt, hogy nem teszi tönkre az akksit, sőt ápolja, mert miután eléri a kellő szintet, lekapcsol, amint alább esik a feszültség, bekapcsol. Így garantált a tavaszi indulás. Nekem rajta van november óta, és kedden veszem le, miután leveszik a gipszet a lábamról :)

2010. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!