Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvittem elektronikáshoz a...

Elvittem elektronikáshoz a golf 2-esem önindítóját, majd hívott pár óra múlva, hogy 20. 000ft lesz, készen van. Reális ez az ár? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Nézegettem meten a felújított és bontott önindítókat, 8.000-12.000ft között mozognak.

Gondoltam nem próbálom egyedül megjavítani, szénkefét se vettem bele, pedig lehet, hogy csak az volt a baj. Gondoltam inkább elviszem szakemberhez, és biztosan legyen jó.


Elvittem és mondtam neki, hogy nézzen rá, hogy érdemes-e javítani, vagy nézzek egy bontottat?

Erre hív, hogy készen van és 20.000ft lesz.

Hogyan kérhet el ennyit érte?

Diák vagyok, 5 napot dolgozok ezért a pénzért, egy felújított bontott is olcsóbb!!


Most mégis mit tegyek? Reális ez az ár érte? Az egész autóm nem kerül ennyibe! (Kis túlzással persze, mert nagyon ki vagyok akadva!!!)


2015. szept. 28. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevered a felújított s a bontott önindító fogalmát. Kizártnak tartom hogy egy normálisan felújított önindítót megkapsz 10000 forint könyékén. Bontottat igen de az nem felújított csak egy autóból kiszerelt. Ha normálisan meg van csinálva nem sok érte a 20000. Persze ha ad rá garanciát.
2015. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hátha megegyeztél vele hogy csak nézze meg akkor ne fizesd ki. Max 2000-ft átvizsgálásért.
2015. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De már készen van. Nos, ha reális az ár érte, akkor lenyelem, de azért szeretném, ha más is megerősítené, hogy ez nem drága ár érte!

Köszi!

2015. szept. 28. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy tisztában az árakkal.

Nézz körül az unixnál. Felújított önindító, csere darab leadással 60 000, új 130 000.

A 20 ajándék volt.

2015. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez egy kettes golf, a legdrágább a neten kb 400 ezer ft kompletten. 100-150 ezerbol veszel mar egy egesz autot.
2015. szept. 28. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:

figyel nézegettem használ önindítót neked 10.000 ért mennek +esetleg még a posta 2000 ha nincs a közelbe.


20.000 ért nem volt drága. ha azt nézed hogy veszel egy használtat az is ugyan úgy el tudd romolni lehet hogy fél év múlva de lehet hogy 2 hét múlva.ez legalább tudodd hogy rendben van.

2015. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos reális. A Ladámé 17 volt.
2015. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azert mert kettesgoooof nem lesz olcsobb a rèz, a csapágy, a tekercserelès, stb.


Vagy a benzint is olcsobban kapod a kuton, mert neked kettes golfod van?

Gumit is olcsobban kapsz ra?

Ha igen veszek en is kettesgolfot csak tankolni es atontom belole majd a bmw-be.

2015. szept. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne hajtogasd a magadét...

Ilyen korú autónál már egyre gyakrabban lesznek olyan esetek, hogy egy bármilyen nagyobb javítás kb. az autó akkori értékének a felébe fog kerülni. Ettől nem fog többet érni az autód, csak továbbra is használható marad. Az autó birtoklása, javítása sosem befektetés. Amit ráfordítasz, azt fogd fel úgy, hogy mennyivel olcsóbb, mintha autót bérelnél. Mert tulajdonkáppen "bérlés", mivel visszajönni már sosem fog az az összeg, amit folyamatosan öntesz bele.

2015. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!