Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 19 eves vagyok, auto vasarlas...

19 eves vagyok, auto vasarlas elott allok. A keretem maximum 8000euro lenne. Milyen autot javasolnatok?

Figyelt kérdés

Mindennapi hasznalatra szeretnem, de sajnos kulfoldon dolgozom, igy 2havonta tudnam vezetni...max a szuleim.

A keretnek az az elso szervizt, es az atirast fodnie kellene. Ne legyen draga a fenntartas, es az ingemet sem szeretnem a benzinkuton hagyni:D

valaszokat koszonom!


2015. szept. 29. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy pár éves Opel Corsa 1.4-es, benzines.

De ha kéthavonta tudnád csak vezetni, akkor felesleges.

2015. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

novembertol marciusig itthon vagyok. Amikor meg hazajovok, akkor szeretnek elmenni nyaralni, meg ide-oda jarkalashoz.

VW Passatra gondoltam, nagyon tetszenek..

2015. szept. 29. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Garázs van?

Ennyi pénzből és ritkán vezetve én biztos keresnék olaszból behozva egy gyári állapotú Alfa 75 v6 3.0 americanat.

Vagy Németből egy W124-300ce-24V tipptoppban, esetleg E34-M5, stb.


Különben meg ha hétköznapi kocsi kell elég egy 200ezres Bcorsa vagy kettesgolf vagy Fasztra is. Elvisz Aból Bbe.

2015. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Passat-ból ennyi pénzért csak elég öreget kapnál, legalább 9-10 évest.

Corsából meg egy 3 éves simán kijönne.

2015. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szeretnem azert ha legalabb 10-15evig meg auto lenne... Jelenleg egy 20eves Opel Astra van a Garazsban, de az nem nyujt eleg vezetesi elmenyt,lomha is, es persze a kenyelem..

Mielott valaki belekotne, a penzt magam kerestem meg ra.


A corsa meg sajnos nem tetszik, nem az en autom:( sedan tipus jon be, es a nagyobb autok..Bmw, Passat, octavia...de sajnos nem sokat tudok roluk

2015. szept. 29. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok 30-40éves autó működik.

Tehát a 20-30éves kocsik 15évig autók maradnak ha KARBANTARTOD és nem lelakod.

Egy 20év feletti régi sportszedán nagy motoral nyújt elég élményt és kényelmet.


Ha meg a drága fenttartás gond akkor ne akarjál kényelmet és élményt!


Valamit valamiért!

Szűz és tapasztalt nyugdíjas tinilány sincs!

Aki majmot tart vegyen neki banánt is!

2015. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A helyedben gyűjtenék még hozzá és a végén vennék egy 2003 utáni Porsche Boxstert. Azzal kimaxolod az élményt. Például: [link]
2015. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!