Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten melyik autósiskolát...

Budapesten melyik autósiskolát válasszam szerintetek? Melyik normális viszonylag? Írjatok tapasztalatok is a suliról ha tudtok.

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos csak arról tudok nyilatkozni, melyiket ne válaszd. a két talán legnagyobb a mazsola és a csigajogsi, na ezek a tolvaj f Aszfejek. bunkó oktató, aki jaj egész héten be van táblázva amikor mennél, brutális lehúzások az órákkal, van, hogy 2 km-t sem vezetsz. (ugye 580 kéne elvben) nálam volt olyan hogy először autósboltba ugrottunk be, mert megjött a kormányvédő szarja hogy a köcsög gyerekek ne koptassák a drága suzuki kormányát, aztán a mcdriveba, majd a virágoshoz. ja és 80as táblánál ne menj csak 60-al mert sokat fogyaszt. a megkenésről meg annyit, hogy a csigánál volt egy tag aki elfogadta a lóvét, megbuktatta a pácienst és már ott sem volt. trükköznek, lerántanak, náluk 200 alatt esélyed sincs jogsit csinálni. de inkább 250. vicc
2015. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a legszebb az egészben, ha reklamálsz, oké, kapsz másik oktatót úgy 1-2 hónap múlva mert mindenki annyira rohadtul fullon van. ja és ha mázlid van akkor az oktatód bírni fog és nem tűnik el csak úgy, huss
2015. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a B,C,E kategóriáimat a Majsainál csináltam. Igaz nem tegnap, de akkor nagyon elégedett voltam velük.
2015. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A spuri sulit SEMMIKÉPP ne válaszd.Ludman Lajos isk.vezető/oktató egy öntelt fffffószer...(azzal nyitott, hogy "a spuri suli ÉN vagyok!A többiek itt mind csak ilyen vendégoktatók az ÉN tanpályámon") Anekdotázgat, beszél teljesen oda nem illő dolgokról,(pl családjáról, béna női sofőrökről stb) míg a slusszkulcsot még meg sem érinthetted. Húzza-húzza-húzza az időt, inkább ő a száját koptatja mint te a gázpedált.A nőket alázza, semmibe nem veszi-hamar kiderül. Én 12 percet hallgattam a baromságát üveges tekintettel, majd visszakértem a pénzem és kiszálltam. pfffff
2017. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!