Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vezethető Budapesten,...

Hol vezethető Budapesten, okmanyok nelkuli auto, drift gyakorlásra?

Figyelt kérdés

Versenyző vagyok, es a sracokkal osszedobtunk egy hobbi autora valot.

Van egy okmanyok nelkuli autonk,hol lehetne ezt vezetni nyilt terepen Budapesten? (nembaj ha rossz az ut,atmennenk rallyba:D) Az a lenyeg,hogy a kozelben le tudjuk parkolni, es nemvagyunk "kozveszelyesek"?



#Budapest #drift #okmanyok nelkuli auto
2015. szept. 30. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

"Versenyző vagyok"


Akkor tudod hol található a versenypálya!

:D

2015. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legközelebbi méh telep udvarán szivesen látnak titeket. Ott le is tudjátok parkolni az autót ha meguntátok a versenyzést.
2015. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Versenyző vagyok".... aha.

Ez úgy hangzott mint a "rockzenész vagyok, saját zenekarom van, tegnap feladtam egy hirdetést, kezdő rockzenekar frontembert, dobost, gitárost, basszusgitárost, billentyűst keres."

2015. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az okmányok nélküli autót Budapesten is ott lehet nyílt terepen vezetni,ahol vidéken.....azaz sehol!!!Max versenypályán
2015. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Versenyző vagyok"


Hol, melyik amatőr vagy profi csapatnál vagy versenyző, és mióta van licenced?


Ja, ilyen nincs... akkor ezt nem versenyzőnek mondják, hanem szervdonor-jelölt boyracer hülyegyereknek.

2015. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!