Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5. 0i bmw-t mit akarnak...

5. 0i bmw-t mit akarnak folyton előzgetni a kisebb suzuki és opel autók?

Figyelt kérdés

Dinamikusan szoktam menni, de a sebesség korlátokat betartom.

De mit látok folyton, mindig valami suzukis fiatal, vagy corsás nő akar lenyomni.

Valahogy 90-95 km/h felett még rám kell előzni, de átlagban mindig ezek a fajta kocsik.

Ha meg néha nyomok egy kövéret, és felhördül a v8as, csak csodálkoznak.

Miért közlekedik így az átlag autós?



2015. szept. 30. 20:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Amikor céges Swiftem volt és 150-nel haladtam az autópályán, jellemzoen mindíg a v8-as pilótáknak esett zokon, ha leeloztem oket. Ilyenkor odaléptek, de 20km múlva megint leeloztem oket és ez így ment 20km-enként.
2015. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Sznob vagy. Ha a márka nevet nem mondanád akkor még igazad is lehetne. De így!!!
2015. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Ja hogy te nem vagy átlag autós? Értem... Lehet hogy átlagos nem vagy, de tipikus az biztos.
2015. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Nagyszerű, hogy betartod a KRESZ-t, de ha valaki sietni szeretne, hadd menjen, nem? Nem mindegy, mivel akar megelőzni? Felsőbbrendű közlekedőnek gondolod magad a szaros kocsid miatt? Ennyire nem lehetsz primitív.
2015. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan sokat dolgoztál azért a v8-as csodajárgányért..

Te "kis" átlag feletti autós :(

2015. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy milyen autód van, ha a másik gyorsabban akar haladni, akkor nem szabad megelőzzön, csak azért mert neked 5.0-ás BMW-d van, amit nem bírsz tankolni, ezért úgy jársz vele, hogy feltartod a forgalmat.
2015. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"ezért úgy jársz vele, hogy feltartod a forgalmat."

Úgy tudom jelenleg még lakott területen kívül 90 km/h -val lehet mérni, a traffi meg 10%os tűréshatárral dolgozik.

Akkor hova is kell előzgetni,így jobban veszélyzeteti a forgalmat,hiszen nem hiába van a sebesség korlát megadva 90re.

Amúgy meg ha nem bírnám tankolni, ilyen autót nem vettem volna.

2015. szept. 30. 21:25
 8/23 A kérdező kommentje:
mérni*menni
2015. szept. 30. 21:25
 9/23 anonim válasza:
88%
Ne sznoboskodj :D aki jól vezet az nem veszélyezteti a forgalma 140 el sem... aki meg igen az 90 el is bőven veszélyes... múlt nap BMws profi... traktor mögött botorkál megelöztem mind a kettőt motorral.. utána jön a bmw én mentem 110 et neki elkellett mennie... lakott területen megint totyogott valami mögött amikor megakarom elözni kirakom az indexet ő kivág elém és még be is mutat.... mert ők felsőbbrendüek.. vagy pl ma reggel másik bmw látja hogy 3 biciklis ottvan az út szélén amiket mindjárt elérünk hát elkezdelözni és még nekem kell fékezzek az ő hülyesége miatt mert ő neki szurt a aszemét hogy egy nem Bmw ment elötte (itt már énis autoban ültem)
2015. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A BMW az egy nagyon jó márka, kicsit túlárazott de jobbára minőségi terméket kinál, széles a termékpalettája, dizájn világa megnyerő, modern.


A legelszomoritóbb hogy béemvét már csak azért sem vennék soha, mert tipikusan ilyen emberek vezetik mint te.

"felhördül a v8as" "még rám kell előzni"

Siralmas hogy milyen kultúra alakult ki a béemvé köré Magyarországon.

Persze, az a normál reakció ha egy nyilegyenes főúton totyogsz a vényolcaddal, hogy mindenki más mögötted totyogjon szintén mint valami lakodalmas menet, mert neked béemvéd van... Egyáltalán ezt a baromságot te elhiszed? :D

Faterom régi 96-os Polojával simán ráelőztem Panamera-ra is, nem azért mert "le akartam nyomni" (nem vagyok hülye), hanem szimplán ugyanazért amiért téged is megelőznélek hasonló esetben: mert egy béna sofőr vagy egy erős, bálna autóval, és mégis feltartasz. Megvetted a 5.0 V8-at? Akkor menj ki vele pályanapra, Kakucsringre stb. nyomd le a az ott gyakorolgató sofőröket, mutasd meg ki a király :D


És még kiteszed egy márkafüggetlen kérdező oldalra a sztorit csak hogy hencegj a vényolccal... Ird ki ezt a BMW fanos fb csoportba, ott majd a hozzád hasonlók osztják a véleményedet.


Nem az a kérdés hogy "Mért közlekedik igy az átlag autós?"

Hanem, hogy "Mért ilyenek vesznek csak BMW-t?"

2015. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!