Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi bajom származha...

Szerintetek mi bajom származhat belőle? Motort veszek.

Figyelt kérdés

Van egy csávó az erdő mélyén aki kihúzott a dunából egy simphson motort. Még nem láttam milyen állapotban van de hallottam hírét. 2l borért oda adja.

Rozsdás a váz de minden alkatrésze megvan és saját kerekén gurul. A lényeg hogy hogy került a Dunába. Tönkre ment és részegen beledobta egy kölyök? Vagy ellopták és nem vitte el akinek eladták és beledobta a Dunába. Vagy balesetezett valaki és a dunában landolt.

Szétszedném ócskavasnak ha jobb állapotban van akkor egyben használatra eladnám.

Szóval minden tanácsot elfogadok.

Egy részeges öreg csávó az erdő közepén 2l borért adná oda a Dunából. Köszönöm a válaszokat.



2015. okt. 2. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van fölös 2l borod akkor hozd el...nem veszíthetsz :D
2015. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó! :D
2015. okt. 2. 17:27
 3/4 veterán vas ***** válasza:

Két liter bor ára a már MÉH-telepen megtérül, nem is beszélve, ha szétszeded, kipofozod, és eladogatod alkatrészenként. Lesz egy kis apród, és megismered a motor felépítését.

Még mindig jobban jársz, mintha a nagyfater simóját szednéd szét tanulmányi szándékkal. :)

2015. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudok motort szerelni nem gond megjavítani üzemképesre. De én is ezen gondolkodom.
2015. okt. 2. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!