Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha visszamondom idei biztosítá...

Ha visszamondom idei biztosításom, akkor kötelező megkötni a jövő évit? Milyen hátrányom származhat belőle, ha várok vele, mert a gépkocsi ki van vonva a forgalomból jövő tavaszig? A0kategória, szóval ott nem eshetek vissza. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi hátrányod nem származhat belőle, ugyanis a forgalomból kivont gépjármű után nem kell felelősségbiztosítást fizetni!

Ha majd forgalomba helyezed, választasz egy új biztosítót, jobb kondíciókkal, mint az eddigi!

(Kérjél a felmondáskor bonus-malus igazolást)

2008. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Idén kötöttem először életemben biztosítást, hogy nevemre vehessem az autót, ami aztán rögtön ki is lett vonva ideiglenesen a forgalomból. Így is kellhet az igazolás?

(Lehet az A0at elírtam, a legalapabban vagyok, karambol nélkül)

2008. nov. 10. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor kell az igazolás, ha átmész másik biztosítóhoz. Érdemes utána nézni GOOGLE: KFB kalkulátor.
2008. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!