Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet autószerelő műhelyt...

Evimeri kérdése:

Hol lehet autószerelő műhelyt feljelenteni?

Figyelt kérdés
Elvittem a kocsit, mert nem indult illetve leállt. Egy hétig volt ott azt mondták adagoló hibája volt. Kifizettem 74 ezer ft-ot. Kb. 2 km után leállt az autó. Vissza vontattak a műhelybe. Ismét ott volt több mint 1 hétig. Szerdán elhoztam, 25 ezret fizettem. Nem mentem vele talán 80 km-t. Ma reggel indulás után kb. 800 méterre ismét leállt. Felhívtam a műhelyt azt mondták vissza viszik. Én már nem szeretnék többet költeni rá főleg így. Nem értek a kocsikhoz - nő lévén - nem tudom mit cseréltek ki illetve mit javítottak rajta. Szeretném a pénzemet visszakapni. Szerintetek mit csináljak. A kocsit meg eladom bontásba. Sok új alkatrész van benne.
2015. okt. 2. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak nem Érden, az M7 lehajtótól nem messze található a szerelő? Ott végeznek ilyesmi munkát. Fogyasztóvédelem.
2015. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha ne hozz döntést indulatból! Hiába jelented fel a műhelyt, nekik bosszúságot okozhatsz vele maximum, de a problémád nem fog megoldódni. Keress másik szerelőt, így még mindig jobban jársz anyagilag, mintha leadnád egy bontóba a kocsit amire már így is költöttél éppen eleget, az új alkatrészekért legfeljebb töredékárat fizet a bontó, ha fizet egyáltalán és akkor ott vagy autó nélkül, kereshetsz másikat, ez rengeteg időt visz el és sok a járulékos költsége. Még akár komplett motort is érdemesebb cserélni benne (használtat, de persze jól működőt), minthogy elkótyavetyéld a járművet.
2015. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, még valami... Olyan szerelőt azonnal hagyj ott aki úgy "próbálkozik" a hibát elhárítani, hogy találomra cserélget alkatrészeket amiket ki is fizettet veled még akkor is ha nem az volt a hibás. Egyébként neked kimondottan dízel autókkal foglalkozó műhelyt kellene felkeresned, mert ott a legvalószínűbb hogy rendelkeznek a megfelelő szerszámokkal, műszerekkel és szaktudással ahhoz hogy diagnosztizálni tudják a baj majd szakszerűen és tartósan elhárítani.
2015. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az M7-nél van a szerelő műhely. Inkább nem akarom megírni, hogy melyik ez. Nem azt mondom, hogy nem állnak normálisan a dolgokhoz. Csak az bosszant, hogy már többet költök a kocsira mint amennyit ér és mindig ugyanúgy kapom vissza, ahogyan oda vittem. Most ismét vissza vitték a műhelybe. Nem tudom mi lesz. Én minden esetre jeleztem nekik, hogy nem tudok és nem is vagyok hajlandó már rá költeni. Elvégre kifizettem nekik már 100 ezer ft-ot és a kocsit ugyan olyan hibával adták vissza. Az hogy ők találomra cserélgetnek alkatrészeket, mert nem tudják mi a hibája az ne az én saram legyen már. Akkor miért nem mondták meg az elején, hogy nem értenek hozzá. Az előző szerelő akinél volt, meg mondta, hogy vigyem máshova, mert ő nem találja a hibát. Nem is kért el egy fillért sem. Teljesen tanácstalan vagyok. Lassan két hónapja kocsi nélkül vagyok - pedig néha nagyon kellene - és már rá fizettem 150 ezer ft-ot, mert ki lett cserélve az önindító és a gyújtáskapcsoló is. Nem tudom mit csináljak. Pénzem már nincs rá.
2015. okt. 4. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!