Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a Wolksvagen személyautók, milyen a fogyasztásuk, szóval érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Konkrétan a golf és a polo márkák érdekelnek!
2008. szept. 10. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik széria?Használt vagy új?Nekem volt egy hármas golfom.Imádtam,sosem hagyott ott sehol,de mindig volt mit javítani rajta.Van egy ismerősöm,akinek ugyanilyen autója van már négy éve,ő viszont tankoláson kívül sosem költött rá,és simán felmegy százhusszal egy meredek emelkedőn:)
2008. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem WV polom van, és még sosem kellett rá költeni javítás céljából, fogyasztása abszolút ideális, még sehol nem hagyott ott, pedig szegényt sokszor használom terepjárónak is. Nekem már nem lesz más márkájú autóm, ez biztos.
2008. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval megbízható. Milyen gyakoriak a meghibásodások, mert eddig vegyes véleményeket olvastam erről.
2008. szept. 10. 12:12
 4/5 anonim válasza:
Nekünk mindkettő volt, golf és polo is...Mindkettő nagyon jó kis autó, bár a polo az utóbbi időben gyakran meghibásodik, de csak azért mert már elég öreg...
2009. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Használjunk inkább "Volkswagen"-t, meg "VW"-t.
2009. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!