Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha CD-s autórádió van a...

Ha CD-s autórádió van a kocsimban, mit kell vennem, hogy tudjak telefonról is zenét hallgatni?

Figyelt kérdés
A szivargyújtós megoldás,hogy működik?
2015. okt. 4. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:

A rádióhoz nincs semmi csatlakozó.(ezért kérdezem)

Gondoltam van valami "CD átalakító" mint a kazettás autóknál, de mint rájöttem ilyen nem igen létezik.

2015. okt. 4. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Fm transmitter:

[link]


[link]

2015. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A CD-re is rá lehet csatlakoztatni, csak sokkal bonyolultabb. Meg kell keresni, hogy hol kapja az audio jelet az erősítő a CD-től, és oda kell forrasztani a jack kábel végét. Ezután ha beraksz egy néma CD-t, hallgathatod a bemenetet. Macera, de hangminőségre biztos sokkal jobb lesz, mint a transzmitteres megoldás.
2015. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincsen aux bemenet csatlakozó rajt?Amúgy inkább szerintem cd-t használj mint fm transmittert,nekem az nem jött be.
2015. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan autórádiót, ami bluetoothon keresztül fogadja a telefonon lejátszott audiót vagy van rajta 3,5 mm jack bemenet.
2015. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En USB-s vagy SD-kartyas radiot ajanlok, mert a telefon erositojenel sokkal jobb minosegu lesz.
2015. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, ha sima 1 DIN-es a rádió, akkor csere, 15-20 ezerért már jókat lehet kapni mechanika nélkül. Csak gyári hifi esetén kell kerülőutat találni.
2015. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!