Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót vegyek?

Gergo9611 kérdése:

Milyen első autót vegyek?

Figyelt kérdés
250-300 ezer forintot áldoznék rá. Opel Astrán, golf 3-on gondolkoztam, de várom az ötleteket!!

2015. okt. 5. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Occsó benzines tömegautó kell.
2015. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiket írtál, tökéletesek. De ajánlom még a Swiftet is
2015. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ennyi pénzért én egy Skoda feliciát vennék 1.3-as motorral (azt nem szokták széthajtani). Kb. annyit tud mint egy régi Suzuki Swift, csak olcsóbbak hozzá az alkatrészek, kicsit lomhább, 200 kg-mal nehezebb, emiatt biztonságosabb, de pont ezért rosszabb is kicsivel a fogyasztása. Illetve a hátsó ülés könnyűszerrel kivehető, ami nagy bonusz ha cuccolni kell.
2015. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző: Azt tedd hozzá hogy fele annyira se megbízható mint a Suzuki vagy a feljebb leírt járművek. A Designről nem is beszélve.
2015. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4-es: Használt autóknál, főleg ilyen árkategóriában a jármű állapota a legfontosabb, avagy hogyan bántak vele az előző gazdái. A régi Swifteket és Astrákat szeretik széthajtani, ahogy a Golfokat is, de a Skoda Felicia 1.3-ast lomhasága miatt nem kifejezetten veszik azok az emberek akik széthajtanák, emiatt nagy valószinűséggel jobb állapotban lesz. Desingre meg azt mondom, hogy jó lopásgátló, főleg hogy az alkatrészei fele annyira se keresettek mint a fent említett kocsiké.

Bár azt aláírom, hogy a régi Swift motorja nagyon jó, csak maga az autó túl papír számomra.


3-as voltam.

2015. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!