Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S500 mercivel miért lehet...

S500 mercivel miért lehet csak úgy megállni a körúton a belső sávban a reggeli dugóban elakadásjelzővel, és senki nem mer dudálni?

Figyelt kérdés

Pontosabban 2 ember volt, aki dudálni mert, egy taxis, de gyorsan el is ment és én.

Én kicsit jobban megnyomtam neki, majd mikor a kocsi mellé értem, megbántam.Gondoltam ezért nem dudált senki sem.

Az anyúsülésről kipattant egy ember, valami dolga volt, mert az egyik üzletbe ment be, de a sofőr ott maradt.

Mikor átnéztem azt hittem rosszul látok.

Egy akkora ember ült a volánnál, hogy a hegyi gorilla sírva menne haza az állatkertből ha meglátta volna.

mikor mellé értem végigmért a kocsiból az emebr, nevetett egyet, majd a mutató újját a szája elé tett, és azt csinálta pssszt!

Utána oda sem mertem nézni, azt vártam hogy induljon el a forgalom és menjek én is.

De ezek az emberek honnan veszik a bátorságot, hogy ilyen dolgot csináljanak?



2015. okt. 6. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyel s500-at,gyurd ki magad es akkor rad sem vonatkozik majd semmilye kresz szabály!
2015. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell a külsőben megálni és kibásszni az elakadásjelzőt!

Megmondod lerobantál...

Azt majd lesz bőven aki helyre teszi a kücsügöt!

2015. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért nem mindegy, hogy egy 10-15 éves, 3 generációval ezelőtti S500-as vagy mondjuk egy legújabb.


Viszont, ha legújabb, akkor meg majdnem mindgy, hogy most az S Merci, A8, Q7, 7-es BMW, XC90-es Volvo vagy mondjuk RX Lexus, mert ezek a tulajok általában mindig úgy álnak meg, hogy magasról tesznek, a forgalom többi résztvevőjére.

És ne azért tesznek magasról, mert ilyen autójuk, hanem pont fordítva.

Azért van ilyen autójuk, mert az élet más teületén is magasról tesznek másra - tisztelet a kivételnek.

2015. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a kocsi típusa miatt nem mernek dudálni, hanem a combodnál vastagabb kilógó kar miatt...
2015. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:

az a tanulság hogy csak akkor dudálj ha felkészültél az élet-halál harcra.ha forgalmi okból meg kell állnod 20 méterrel arréb és a csávó utánad szalad akkor mit csinálsz?összecsomagolt volna az autóddal együtt.

"honnan veszik a bátorságot"-nyilván a közlekedők 95%-át meg tudnák semmisíteni,5% kockázat mellett bőven megéri.

aki meg fizikálisan gyengébb azt nem érdekli egy 30ezres büntetés,neki az annyi mint neked 30Ft.így az se érdekli ha dudálgatnak rá,csak röhög rajta.

2015. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Öntörvényű figurák ezek. Semmi értelme nincs nekik beszólni. Nem tudod megnevelni, dudával meg pláne nem. De nem is feladatod a nevelése, bízd ez inkább arra akinek ez a munkája, vagyis rendőrre.
2015. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

6: Hehehe, rendőrre, ez jó poén volt! A rendőr fülét-farkát behúzva megy el egy ilyen vészvillogós "üzletember" mellett, még a fejét is elfordítja.


Nincs idő az ilyesmire, mert a kalapos papát kell megállítani a piros swifttel, hátha lejárt a szavatossági dátuma az elsősegély csomagon...

2015. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!