Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az UFO Civic-bol az 1.4-est...

Az UFO Civic-bol az 1.4-est vagy az 1.8-as benzinest válasszam?

Figyelt kérdés
Leginkább városban használnám, meg heti kétszer kiugrok 30 Km-re. Dízel nem kell.

2015. okt. 7. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1.4-es sem!!!
2015. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak a nagyobb. Annam hátránya nincs. Sőt kevesebbet eszik a nagyobb motor ugyanabban a kaszniban.
2015. okt. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A gyári adat szerint majdnem egy literrel eszik tobbet városban az 1.8-as. Létezik, hogy ok rosszúl tudják?
2015. okt. 7. 10:15
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Mint tudjuk a gyarilag megadott fogyasztasnak semmi köze a valódihoz!!!Hosszú távon átlagolva azonban tényleg nem kizárt hogy az 1.8 beéri annyival mint az 1.4!
2015. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vegul is lehet, csak azért dilemmázok mert ha a fogyasztás, adó és biztosításbol származó kulonbséget osszeadom, akkor abból egy 6-700ezer Ft-tal drágább autót is vehetek hitelre, ami mondjuk 3 évjáratot vagy 100e Km kulonbséget is jelenthet. Az már annyira nem mindegy, gondolom.
2015. okt. 7. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:

"Vegul is lehet, csak azért dilemmázok mert ha a fogyasztás, adó és biztosításbol származó kulonbséget osszeadom, akkor abból egy 6-700ezer Ft"


Te most azt akarod mondani,hogy egy évre vetítve szerinted az 1.4 meg az 1.8 között fogyasztász biztosítást minden szart beleszámolva 6-7százezer forint lesz az üzemeltetési költségek különbsége?!?Vagy mi van?

2015. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, nem hanem olyan 120e Ft/év és a teljes futamido alatt az olyan 6-700ezerrel nagyobb hitel felvételét teszi lehetové.
2015. okt. 7. 10:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Es ezt a 120ezret honnan húztad elő??
2015. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nemreg vettunk autot, igaz nem Civicet, de eredetileg azt akartunk es ezen ket motor kozott gondolkoztunk. Tapasztalatom nincs veluk, de tobb honapig bujtam forumokat, tapasztalatokat es azt valoban irjak, hogy varoson kivuli hasznalatnal hasonlo a fogyasztas, de varosban azert kevesebbel elmegy az 1.4(foleg a 2009 utani 99 loeros valtozat). Es mivel varosban lenne tobbet hasznalva en szemely szerint nem latom ertelmet az 1.8-nak.
2015. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
1.4 twinport opelt hajtottam igaz nem városban. Bérautó volt. Ha tereltem iszonyt mennyit evett. Később volt nálam egy 1,6 annak ha vertem, kevesebbel beérte nit a kisebb. Városban igaz lehet, hogy többet kér, én mégis azt venném mert szeretek csapatni és a poszívóktól ideges leszek.
2015. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!