Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezres Swift fogyasztásának...

Ezres Swift fogyasztásának nem magas egy kicsit?

Figyelt kérdés

Ideiglenesen egy ezres Swfittel járok.

(bontószökevény, oda is vezet az útja, de még van rajta vizsga)

Nem mondanám,hogy üzemanyag takarékosan vezetek, úgy ahogy anno azt a KRESZ oktatóm tanította, de így 50 km-en benyelt a Swift 6 litert, tehát százon 12 liter, városban.

Nem kímélem, és ugyan nem farolgatok meg hasonló hülyeségeket nem csinálok vele, de ólom lábam van, és hajlamos vagyok lámpától lámpáig "gyorsulni" (idézőjelben gyorsulni)

Benzinfolyást nem tapasztaltam, de néha megcsap a benzinszag az autóban, majd hamar el is illan, de egy nap többször is.

Jól sejtem,hogy lyukas a tank, vagy szivárog valahol?Mert szerintem ez a 12 liter csak így jöhet ki...


(ez esetben pedig bosszantó,hogy még az üzemanyagárat is elnyeli)


2015. okt. 7. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy ezres Suzuki még taposva is 12 litert fogyasztana. Régen sokat vezettem Swiftet, de taposva is termelte inkább az üzemanyagot. Ennyit egy Alfa fogyaszt már el, abban pedig nem ekkora motor van. :D

Nem vesztesz semmit, ha végignézed alaposabban az autót.

2015. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egy roncs Swiftem volt még nem rég (rossz féltengely, kopott gumi), de a 7-8 liternél nem evett többet, szóval akkor a Te Suzád már tényleg bontóba való.
2015. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah és az enyém 1.3-as Sedan volt ami kicsivel nagyobb mint az ezres öt vagy három ajtós.
2015. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

légtömegmérő vagy a lambda szonda halála ilyen fogyasztást produkál, de sok minden más is közre játszhat, pl szoruló fék, elmászott futómű beállítás, lapos gumik, stb...


de szerintem ez inkább csak önmagában a lámpától lámpáig padlózás városban, ha szar lenne a szonda vagy a MAF, lenne az 16 liter is... nincs ezen semmi meglepő, ezeknek a gyári városi fogyasztása is 8 liter körül van, a gyári adat meg ugye nem padlógázon jön ki, hanem talán tojással épphogy... :)

2015. okt. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

,,légtömegmérő vagy a lambda szonda halála ilyen fogyasztást produkál, de sok minden más is közre játszhat, pl szoruló fék, elmászott futómű beállítás, lapos gumik, stb...


de szerintem ez inkább csak önmagában a lámpától lámpáig padlózás városban, ha szar lenne a szonda vagy a MAF, lenne az 16 liter is... nincs ezen semmi meglepő, ezeknek a gyári városi fogyasztása is 8 liter körül van, a gyári adat meg ugye nem padlógázon jön ki, hanem talán tojással épphogy... :)"


Nekem régi Swiftemen sokszor voltak rosszak a gumik, volt mikor a fék se volt 100-as, de ekkora fogyasztást sosem produkált!

2015. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!