Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf 4 tavolsagi fenyszoro...

GYarfiACM kérdése:

VW golf 4 tavolsagi fenyszoro kapcsolojanak meghibasodasa. Tudnam en orvosolni a hibat vagy egyenesen uj kapcsolot kell vasaroljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kerdesem, hogy vasaroltam egy 2003as vw golf 4est. A tavolsagi fenyszoro kapcsoloja nem mukodik. Ha a kapcsolot elore poccintem akkor nincs semmi reakcio, a muszerfalon se villan fel a kek kis ikon. De ha hatrahuzom a kapcsolot es csak a fenykurtot hasznalom akkor mukodik. A hiba egyik naprol a masikra jelentkezett. Azt szeretnem kerdezni, hogy egybol kapcsolo cseren kell gondolkodni vagy mashol is kereshetem a hibat, talan sikerulne nekem ithol megoldani?

2015. okt. 7. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A fényváltó kapcsoló ugyanazon a vezetéken ugyanazt a távolsági fényszórót villantja fel fénykürtnél, mint amikor hátra húzod, tehát kizárásos alapon csak a kapcsoló lehet a hibás. Persze bizonyára lehet próbálkozni a javítással is, de kétséges az eredmény. Viszont ráérsz venni egy bontottat akkor is ha a meglévőt nem tudod megcsinálni.


Szerintem.

2015. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz az újra akkor vegyél egy bontottat, rengeteg helyen bontanak GOlf IV-t, javítani nem nagyon érdemes, és nem is igazán lehet
2015. okt. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A VW-eknél tudtommal úgy működik, hogy magad felé húzva fénykürt, tovább húzva bekattan és úgy marad. Ugyanúgy magad felé húzva tudod vissza kiakasztani is.
2015. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mikeXxX ***** válasza:
Típushiba VW ! volt vagy kemény 7000 egy új bele :-) ,mármint a kapcsolókar hibás !
2015. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as Golf-ban nekem is ilyen problémám van, de se fénykürt, se távolsági fényszóró...
2016. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!