Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon 1M 2002-es 1.9...

Impala66 kérdése:

Seat Leon 1M 2002-es 1.9 tdi-t vásároltam. Hol keressek az autóhoz kapcsolódó infókat, kiegészítőket? (lámpa, fólia, ültetés)

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy merre vannak erre specializálódott boltok vagy szerelők, esetleg jó tanácsokat meghallgatok, hogy ki hol csináltatja akinek ilyen van. Engem belső felszereltség utólagos beszerelése érdekelne, vagy optikai tuning tárgyak legolcsóbb beszerzése (angel eye, fóliázás stb). Hál istennek egy öreg bácsitól sikerült megvenni végig vezetett szervízkönyvvel ezért nem foglalkoztam az alacsony felszereltségével:)

2015. okt. 8. 20:52
 1/10 Beviz Elek ***** válasza:

Clubseat.hu esetleg.


Facebookon van kismillió seat club és seat adok veszek csoport. Keress rá

2015. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és mennyiért vetted az idős bácsitól ? :) 110LE-s? Milyen felszeretségeket hiányolsz?
2015. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Hál istennek egy öreg bácsitól sikerült megvenni végig vezetett szervízkönyvvel"....akkor minek akarod elcseszni nyomorult autót ilyenekkel,hogy: " optikai tuning tárgyak "
2015. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:

Gondolom fiatal és szeretné ha jól nézne ki.

Nem csak a homasitás krómszínű műanyagcsíkokat lehet felragasztani, léteznek valóban szép dolgok hozzá.

Pl.: Top Sport/Cupra optika. Ez mondjuk használtan is egy vagyon. Cupra koptató, 10-15e ft. Passat W8 belsőtérvilágítás (világító gombok+1 piros led). Komplett bőr belső (bőr comb és deréktámaszos ülések, bőrös ajtókárpit és bőrös kartámaszos középső box), kb 100e.

Színtől függően egy kis fóliázás (üveg és kasztni), egy gyári Ibiza Cupra/Leon Cupra felni (17/18as), angel eyes lámpa vagy a gyári feketére festett műanyaggal.

Sajnos egyik sem olcsó cucc hozzá...

2015. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 veterán vas ***** válasza:

És amikor minden "szépséget" ráraktál, (angyalka-szeme lámpa, maffiózó sötétítés, gumidörzsölős leültetés, piroslámpás váltógomb), akkor majd elviszed műszakira?


Szép lesz. ;)

2015. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:
Átmegy a műszakin. Semmi pánik :)
2015. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még vizsgabázis sem kell hozzá, elég egy unatkozó hatósági közeg valamelyik kisváros határában.
2015. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beviz Elek ***** válasza:

Teljesen fölösleges ennyit károgni.


Rengeteg autó rohangál az utcákon amikor illegális átalakítások vannak, mégsem állítgatják meg, műszakin is átmennek. Egy jó trükk: nem kell őrült módjára száguldozni és feltűnősködni, ritka hogy unalomból szívózzanak.


Engem nem állítgatnak meg, bár nem is a Halálos Iramból van koppintva.


Ettől függetlenül minden ablak fóliázott (2 első ajtó és az első szélvédő illegálisan). Ültető rugószett. Tüv engedéllyel, de se rendőr, se műszakin senki nem kérdezte. Sportdob: műbizonylattal, de soha senki nem kérte. Sötétített hátsólámpák: illegális. Gyáritól eltérő kerékméret (igen, ez is számít), toronymerevítő (műszakin belelógott a fényképbe), gyári sárga oldalindex füstszínűre cserélve.


Az Egyesült Királyságtól Magyarországig senkit nem zavar, pedig bármikor elvehetnék a forgalmit.

2015. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Senki sem mondta, hogy nem lehet, csak annyit, hogy benne van a pakliban a bukás lehetősége. Az öreg faros Skodámon -anno 20 éve- nekem is ott volt minden ami kellett. Műbizonylat nélküli kis kormány, saját készítésű aggyal, nyitott hátsó dob 110-es kilépő átmérővel, elől 13" hátul 14" kerekek, vágott hátsó rugók stb. A kutya nem szólt érte. Aztán 8 éve, amikor megvettem szalonból az új Swiftet, a hatóság a második (!) utamon megállított, és elkezdte nézegetni a bandzsi szemecskéjével a kasztni magasságát, és egyesével átvizsgálta a gumik méreteit. Persze semmit sem talált. :)

Ehhez volt hangulata.....

2015. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Beviz Elek: Köszönöm ezt az oldalt még nem ismertem :)


2. válaszoló: Írtam üzenetet.


Steinberg: Beviz Elek megválaszolta a kérdésedet ;)


Veterán: igyekszem majd úgy alakítani a dolgokat hogy átmenjen :D

2015. okt. 10. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!