Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ültetni autót ezeken a...

Megéri ültetni autót ezeken a rossz utakon?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 19:56
 1/5 dirtboy ***** válasza:
én minimális ültetést megcsinálnék ha szükséges lenne,következő autómnál tervben van ez is de vannak olyan szintű ültetések amik már nagyon nem éri meg.
2015. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy autómat sem ültettem. Igaz, néha földutakra is kimegyek
2015. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyik rossz utakon? Mondj már egyet! A legrosszabb amivel szembenézhetsz a fekvőrendőr, a nagyobbakon egy nagyon leültetett autóval nem tudsz átmenni.
2015. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# te Magyarországon élsz? Ha igen akkor merre,h nem találkozo.Rossz utakkal? Én egyébként soha nem láttama fantáziát az ültetésben...sztem felesleges és csak csúnyítja az autókat...
2015. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Egyáltalan nem éri meg.

A futómű nagyobb igénybevételnek van kitéve, hiszen merevebb. Mivel merevebb, jobban érzed a kátyúkat. Ez fokozottan érvènyes, hiszen az ültetés mellé egy peresebb alufelni illik vagy szélesített lemezfelni robbantott gumival. Tehát mégjobban csattogsz a rossz úton.

Előnye hogy stabilabban fekszi az utat, hiszen merevebb és alacsonyabb. Ha ezt ki akarod használni, akkor drágább gumikat kell vegyél, ami hajtva kopik is rendesen. Mivel alacsonyabb, könnyebben felakad az alja.


Lényegében annyiban jó, hogy jól néz ki. Ha neked megéri cserébe a rugó ára, a plusz költségek és a kényelmetlemebb utazás, akkor hajrá!


Nekem megérte és nem bántam meg :)

2015. okt. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!