Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wolksvagen passat 1.8T-motorra...

Wolksvagen passat 1.8T-motorral milyen?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy passatot venni de nemtudom hogy az 1.8T motor milyen..megbizhato?

2015. okt. 10. 14:11
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi..Volkswagen..hulyevagyok..:D
2015. okt. 10. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Megértettük. Az 1.9pd legyorsúlja. Haveromnak van 120-után elmegy, de addig esélytelen. Nekem 1.9pdtdi tiptronic van. Övé b5 enyém b5.5. Rég megvan neki és nem panaszkodik. Megbízható.
2015. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a jó kis 1.8T nagyon megbízható. Főleg ahhoz képest, hogy akkoriban nem voltak elterjedve a turbó-benzinesek. Legtöbb meg van chippelve 150 lóerőről 180-190-re, azok azért már nagyon mennek. Egyébként az igaz, hogy 100 felett nagyobbat lép a dízel, de 100ig a benzines jobban megy. Nekem volt rövid ideig VW-m 1.8T-vel, én nagyon szerettem, és a fogyasztás is 10 alatt volt hosszabb úton.
2015. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Újkorában jók voltak ezek, de ne felejtsük el hogy senki se szöttyögésre használja ezzel a motorral és ha kicsit is elhanyagolják akkor máris jegyet váltottál a szopórollerre.

Át kell nézetni, nézni nagyon és akkor talán nem ér nagy meglepetés.

Anno én is nézegettem ezeket, de akkoriban nem volt épkézláb darab ráadásul jelentősen túl voltak árazva.

2015. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!