Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mernétek most Wolksvagen-t...

Ti mernétek most Wolksvagen-t vásárolni?

Figyelt kérdés
Én aggódom,hogy ráfázom.Félek hogy bedobnak valam ostoba új szabályozást vagy lefojtják a motort a kocsiban.

2015. okt. 5. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
De kár, hogy egy új Passat vásárlása nem csak bátorság kérdése :))) Nekem már itt állna kint a ház elott.
2015. okt. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Még mindig Volkswagen :)
2015. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igaz.Bocs :)
2015. okt. 5. 22:52
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak a bátorságomon múlna egy új VOLKSWAGEN vásárlása akkor igen, lennék olyan bátor. :D
2015. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Jó esetét! Itt gyülekezik a Bátrak Serege?
2015. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Simán, mert szerintem csak lejáratás volt az egész.. Hogy a sok birkának legyen miről csámcsogni. Ha ez nem válik be, akkor jön majd a B terv. Valami másról is "lerántják a leplet" Lehet tippelni mi lesz a következő botrány. Talán az Iphone???
2015. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vizéli László ***** válasza:
80%
Ha megtehetném hogy új autót vásároljak és wv párti lennék, számomra ez a botrány semmit se befolyásolt volna.
2015. okt. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy a többiek, ha csak a bátorságon múlna már itt figyelne egy Scirocco és egy Passat is.


Nem érdemes erre a botrányra adni. Kicsit olvass utána, hogy honnan indult a dolog. Van egy nem túl publikus törésteszt amin az európai kocsik messze túlteljesítették az USA modelleket. Érdekes módon egy hónappal később az amerikai piacon legjobban előretörő európai márka egy ilyen botrányba keveredik...


Véletlen lenne?

2015. okt. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az USA "hisztije" Ne mondja már nekem senki, hogy egy 5 liter gázolajat fogyasztó kocsi több káros anyagot bocsát ki mint az amcsik 5000 köbcentis benzines, 20 liter benzint zabáló országúti cirkálói.
2015. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szántóvető ***** válasza:
hogy a kérdésre második felére is legyen válasz:a hírek szerint szoftvercsere és teljesítménycsökkenés várható valamint jóval gyakrabban kell tölteni az adalékanyag tartályát mert többet fog használni belőle a rendszer.
2015. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!