Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy alig használt 18 évig...

Van egy alig használt 18 évig garázsban tartott V. W. Golfom ideiglenesen kivonatott forgalmival. Mit gondoltok eladjam vagy várjak míg antik autóvá minösítik. Mennyit er egy oldtimer ha rozsdamentes, karctalan, showroom kinézetű?

Figyelt kérdés
Könyvára minimális kár lenne elkotyavetyélni,én nem tudom használlni,betegség miatt csak szervó és aútómatát vezethetek...

#oldtimer #Antik autó #újjnak látszó 18 éves autó garázsban tartott kevés km- rel #könyvára alacsonyabb mint az értéke
2015. okt. 12. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van még annyi időd, hogy megvárd az antikká minősítést, akkor várd meg (feltehetően nagy példányszámban lesznek ilyen márkájú antik autók).
2015. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt kérdeztem nemtúl rég csak motorral kapcsolatban,azt a választ kaptam,h Magyarországon nem kultikus...szerintem sem az..attól,h ot még nem fog emelkedni az ára...legalábbis ezt álította itt egy kedves válaszoló.Igyekeztem utána nézni és sajnosúgy fest,h igaza van...ha nem találsz egy olyan embert aki kimondottan erre vágyik akkor nem növeled az értékt az ot minősítéssel.Mindazonáltal én meg hirdetnm h ot korba lépetg golf eladó...talán meglátja egy fan...sok sikert
2015. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Trafó1 ***** válasza:
Ha nem tudod használni add el, túl sok van belőle, semmivel nem fog többet érni és nehezen hiszik el, hogy menyi kilométer van benne.
2015. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem ez egy III-as Golf, és elég fapados lehet. Ha szó szerint néhány ezer km-rel áll egy garázsban és tudod konzerválni úgy vagy 15-20 évre még, hogy ne rohadjon el és ne egye meg az idő akkor lehet értelme. De azért akkor sem fogsz ezen meggazdagodni, ahhoz túl sok van belőle
2015. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban kiváló állapotú, és nem kell a pénz, és nem gond, hogy helyet foglal, nem érdemes sz..rérth..gyért elvesztegetni, legalábbis egy 18 éves fapados III-as golfért nem sokat kapsz manapság.

Te nem fogsz vele sokat keresni, de az unokád lehet , örülni fog neki. Kb. 30 év, míg komolyabb értéket fog képviselni, mint előttem is írták, túl gyakori autó. Műanyag-,és gumialkarészeket szilikonozni, gumit nem terhelni, felbakolni, motort nem berohasztani, olajakat hazsnálattól függetlenül tízévente cserélni!

2015. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még 18 év és kijon majd belole egy új Golf.
2015. okt. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is, tartsd meg jó állapotban még 20 évig és addigra a többi már a bontóban fog rohadni, neked meg lesz egy értékes autód, amit eladhatsz majd egy külföldi gyűjtőnek. Vagy a gyereked adja el és vehet belőle egy új autót.
2015. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felenk imadjak a huszoneves sracok es lanyok a golfokat, nem tudom miert.Talan adj fel egy hirdetest abban az arban amiben te el akarnad adni es meglatod kell e valakinek.
2015. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!